Haberler

Returnal sistem gereksinimleri neler? Returnal kaç GB?

Güncelleme:

Housemarque'ın Climax Studios ile ortaklaşa geliştirip PlayStation PC'nin yayıncılığını yaptığı Returnal'ın sistem gereksinimleri açıklandı. Tek oyunculu aksiyon uzay oyunu Returnal'ın sistem gereksinimleri ve kaç GB yer kapladığı ise merak konusu haline geldi. Peki, Returnal sistem gereksinimleri neler? Returnal kaç GB? Detayları haberimizde…

Bilgisayarları zorlayacak türde sistem gereksinimlerine sahip Returnal'ın minimum ve önerilen sistem gereksinimleri araştırılıyor. The Game Awards ile duyurulan Returnal'ın PC sistem gereksinimleri neler? Returnal kaç GB? İşte detaylar…

RETURNAL SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?

Returnal'ı en düşük ayarlarda oynayabilmek için Intel Core i5-6400 veya AMD Ryzen 5 1500X işlemci, minimum 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 ekran kartı gerektirmektedir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

RETURNAL MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit
  • İşlemci : Intel Core i5-6400 veya AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek : 16 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) veya AMD Radeon RX 580 (8 GB)
  • Depolama : 60 GB kullanılabilir alan

RETURNAL SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit
  • İşlemci : Intel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 7 2700X
  • Bellek : 32 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA RTX 2070 SUPER (8 GB) veya AMD RX 6700 XT (12 GB)
  • Depolama : 60 GB kullanılabilir alan

RETURNAL KAÇ GB?

Returnal'ı oynayabilmek için en temel kurulum dahil 60 GB boş depolama alanı gerekmektedir.

RETURNAL KONUSU NE?

Bu şekil değiştiren dünyaya zorunlu iniş yapan Selene, kaçışı için antik bir medeniyetin kıraç topraklarını aramak zorundadır. Bir başına yalnızdır, kendisini canını dişine takarak hayatta kalmak için mücadele ederken bulur. Tekrar tekrar yenilir, öldüğü her sefer yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır.

Returnal sistem gereksinimleri neler? Returnal kaç GB?

Acımasız roguelike oynanışıyla her döngüde gezegen değişirken, kullandığınız eşyaların da değiştiğini göreceksiniz. Her döngü, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve dövüşe her seferinde farklı bir stratejiyle yaklaşmaya iten yeni kombinasyonlar sunar.

Göz alıcı görsel efektlerle hayat bulmuş, çürümekte olan görmüş olduğunuz dünyanın karanlık güzelliği patlayıcı sürprizlerle dolu. Sert ve çelişen çevrelerle, yüksek riskli ve kurşun cehennemi dövüşten içgüdüsel hareketlere kadar. Gizemin her an peşinizde olduğu, merhamet bilmez bir yolculukla kendi yolunuzu keşfedecek ve o yolda mücadele edeceksiniz.

Returnal sistem gereksinimleri neler? Returnal kaç GB?

Returnal'ın son derece yeniden oynanabilirlik için tasarlanan prosedürel dünyası, sizi mağlubiyet karşısında yaralarınızı sarmaya ve her yeniden doğuşla birlikte yeni ve gelişen zorlukların üstesinden gelmeye davet ediyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Playstation Gamegar Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

Aziz Yıldırım transferi bitirdi! Jose Mourinho imzayı attı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title