Haberler

Red Dead Redemption 2, mod geliştiricileri sayesinde ekstra hikaye kazandı

Güncelleme:

Atmosferi, oynanışı, hikayesi ve akla gelebilecek birçok yönüyle oyuncuları kendine çeken Red Dead Redemption 2'nin lansmanından bu yana oyuncu kaybı yaşaması sonrası geçtiğimiz haftalarda oyuncuların Online'da eskisi kadar aktif olmadığı bildirildi. RDR 2 mod geliştiricileri sayesinde Red Dead Redemption 2'nin tek oyunculu moduna ekstra hikaye geldi.

Rockstar Games'in Red Dead Online'a getirdiği son büyük güncelleme ile oyunu öldürüp Grand Theft Auto 6'ya odaklanacağının bildirilmesinin ardından topun altına mod geliştiricileri girdi ve Red Dead Redemption 2'nin tek oyunculu moduna ekstra hikaye kattılar.

RED DEAD REDEMPTION 2 LIFE OF CRIME MODU

Red Dead Redemption 2 için geliştirilen Life of Crime modu ile oyun ekstra içerik kazandı. Bu mod sayesinde oyuna beceri ağacı, rütbeler ve tren soygunu bulunuyor.

LIFE OF CRIME MODU AÇIKLAMASI

Nexusmod sitesine yüklenen Life of Crime modunun açıklamasında, "Bu modu başlatmak için, Siska cezaevinin yakınındaki bakır başlı inişte beyaz şapka BLIP'e gidin ve ardından verilen istemle tahta kaldırımda F tuşuna basın. Mod, ilk önce sizi mp ped'inizi istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz karakter yaratıcısına koyarak başlayacak, daha sonra girişten geçecek ve haritanın etrafında farklı kasabalarda kıyafet parçalarınızı değiştirmek için kullanabileceğiniz gardıroplar var."

"Modun tüm amacı, sizin tarafınızdan tasarlanan tüm silahlarınız ve paranız kaldırılarak (mp erkek veya kadın kullanarak), Arthur veya John olarak oynamak için DEĞİLDİR. Modun bütün amacı budur. Ve oyunda oynarken, tüm silahları bir silah ustasından satın alarak veya haritanın herhangi bir yerinde bularak kazanabilir ve görevler yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz."

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Red Dead Redemption Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri?
Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title