Haberler

Call of Duty: Vanguard ön yüklemesi başladı

Güncelleme:

Call of Duty Vanguard'ı 5 Kasım'da ilk oynayanlardan biri olabilmek için ön yüklemeler konsollarda başlatıldı.

Bugün Call of Duty Twitter hesabı tarafından paylaşılan bir gönderilen Call of Duty Vanguard için ön yükleme dönemi artık konsollarda başlatıldı. Önümüzdeki hafta piyasya sürülmeden önce hemen indirilebilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Call of Duty: Vanguard önümüzdeki Cuma, 5 Kasım'da piyasaya sürülecek. Sledgehammer'ın yeni oyunu için yayına yeni geçen ön yükleme dönemiyle, internet hızınız düşük olsa dahi oyunu daha önceden indirip oyun ilk çıktığı gün oynayabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılmak için tıklayınız

Call of Duty Vanguard'ın kurulum boyutu Call of Duty: Black Ops Cold War veya Warzone'dan çok daha düşüktür. Bu haftanın başlarında yayıncı Activision, hem Cold War hem de Warzone'un bazı platformlarda 200 GB'ın üstüne çıktığını göz önünde bulundurarak, ileriye dönük tüm Call of Duty sürümlerinin kurulum boyutlarını azaltmak için çalışmalarda bulundular.

Call of Duty Vanguard'ın kurulum boyutu tüm yeni nesil konsollarda 50 GB'ın biraz üzerinde ve son nesil PC'lerde ise 60 GB'ın biraz üzerinde olacağı söyleniyor.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call Of Duty Haberler

Son anket yayınlandı! CHP ile AK Parti arasındaki makas iyice açılıyor

Son anket yayınlandı! CHP ile AK Parti arasındaki makas iyice açılıyor

Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarını artıran teklif yasalaştı

Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarını artıran teklif yasalaştı

Sınırda makam aracıyla insan kaçakçılığı! Tuğgeneral emekliliğe sevk edildi

Sınırda makam aracıyla insan kaçakçılığı! Tuğgeneral emekliliğe sevk edildi

Bakmadan Geçme

Polis tayinleri ne zaman 2024? #129300 Galatasaray seçimi ne zaman, yarın mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 24 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 24 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 24 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 24 Mayıs 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 24 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Aziz Yıldırım'ın yönetim listesinde kimler var? İşte Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu! Astrolog Meral Türkiye Kupası şampiyonunu bildi mi, Astrolog Meral ZTK tahmini neydi 2024?
İstanbul'da pastanede silahlı çatışma: 3 ölü, 5 yaralı

İstanbul'da pastanede silahlı çatışma: 3 ölü, 5 yaralı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title