Haberler

  GTA 6'dan yeni sızıntılar! Bu sefer gerçekten sızdı gibi duruyor!

  Güncelleme:

  Pek çoğumuzun uzun yıllardır beklediği ancak Rockstar'ın GTA Online'a yeni içerik çıkartarak bizlere sürekli olarak "Getirmiyorum kardeşim, hadi başka kapıya!" dediği GTA 6'dan yeni sızıntılar var! Üstelik bu sefer sızıntılar video ile oyun içi görüntüler içeriyor.

  Pek çoğumuzun uzun yıllardır beklediği ancak Rockstar'ın GTA Online'a yeni içerik çıkartarak bizlere sürekli olarak "Getirmiyorum kardeşim, hadi başka kapıya!" dediği GTA 6'dan yeni sızıntılar var! Üstelik bu sefer sızıntılar video ile oyun içi görüntüler içeriyor. Görüntüleri, Rockstar çalışanlarının emeklerini bu şekilde sızıntılar aracılığıyla paylaşmanın doğru olmadığını düşündüğüm için burada paylaşmamayı tercih ettim. Eğer merak ediyorsanız basit bir Google araması aracılığıyla bu görüntülere ulaşabilirsiniz.

  GTA 6 Sızıntısı 3 GB'lık Video ile Ortaya Çıktı

  Sızıntılar 18 Eylül sabahı Reddit ve Twitter üzerinden yayılmaya başladı. Sosyal medyada videolar hızla yayılmakta. Görüntüleri sızdıran kişi ise GTAForums isimli forumdan bir kullanıcı. Kendisi sızıntıların gerçek olduğunu kanıtlamak için GTA 6 görüntülerinin yanında Gta 5'in ve 6'nın kaynak kodlarını da yayınlamış durumda. Ayrıca kendisinin bundan önceki Uber saldırısında da sorumlu olduğunu söylüyor. Paylaşımı yaptığı forumda toplam 3 gb'lık bir video sızıntısı paylaşmış durumda.

  GTA 6 ile ilgili sızıntılara ilk başlarda kimse inanmasa da kullanıcı zamanla GTA 5 kaynak kodlarını paylaşmaya başlayınca olayın ciddiyeti kullanıcılar tarafından anlaşılıyor. Kaynak kodlarının içerisinde ise oyundaki etkinlikleri, karakterlerin kontrollerini ve daha pek çok şeyin nasıl çalıştığını görebiliyoruz. Bazılarıysa videolardaki oyunun grafikleri yüzünden gerçek olamayacağını söylüyor ancak oyunların erken yapım aşamalarında oyundaki gerçek assetler yerine geçici assetler kullanıldığı düşünüldüğü zaman grafik konusunda yorum yapmak çok da doğru olmayacaktır.

  Ayrıca GTA 6 sızıntı videolarında GTA 5'de ve RDR2'de yer almayan mekanikler görmekteyiz. Videolara baktığımız zaman ise hepsi debug mod içerisinden çekilmiş durumda. Diyaloglarda ise oyun içinde yer alacak orijinal diyalogların yerini doldurması için şimdilik konulmuş yer doldurucu ifadeler görmekteyiz. Ayrıca telefon yerine geçici bir yazı alanı gözükmekte.

  Sızıntılar içerisinde yer alan videoların şirket çalışanlarının birbirlerine mesaj atmak için kullandığı Slack isimli program aracılığıyla indirildiği söylenmekte. Sızıntılar her ne kadar gerçek gibi dursa da dikkatli yaklaşmakta fayda var. Şu an bu sızıntılar inanılmaz bir yaygınlık kazanmış durumda. Rockstar'ın bu görüntüleri internetten temizlemesi neredeyse imkansız durumda. Görüntülerin gerçekliğini ise oyun hakkında resmi bir paylaşım yapılana kadar şimdilik Rockstar'ın vereceği tepki ile anlayabilecekmişiz gibi duruyor. Yine de her ne olursa olsun, sızıntıları desteklemek geliştiricileri zorlamakta ve onların yaptıkları işin zarar görmesini sağlamakta.

  Kaynak: Fanzade / Gamegar

  GTA Online GTA 5 Haberler

  Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

  Sokak köpekleriyle ilgili düzenleme Meclis'e geliyor

  Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

  Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

  Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

  Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

  Bakmadan Geçme

  Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! UEFA Avrupa Ligi kupasını kim kazandı 2024? Atalanta Bayer Leverkusen maçı ne oldu, UEFA'yı kim aldı?
  Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

  Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title