Haberler

Eski Far Cry başkanı Blizzard'ın hayatta kalma oyunun başına geçti

Güncelleme:

Blizzard Başkanı Mike Ybarra'nın yıl sonu duyurusunda yaptığı paylaşımda eski Far Cry Başkanı Dan Hay, Blizzard'ın yakında çıkacak olan hayatta kalma oyunundan sorumlu olduğu bildirildi.

2022 yılının yaklaşırken Blizzard Entertainment'ın yayınladığı yıl sonu raporunda Blizzard başkanı Ybarra, ekip olarak yaptığı birkaç değişiklikten söz etti.

DAN HAY, HAYATTA KALMA OYUNUNUN BAŞINA GEÇTİ

Blizzard Entertainment'ın Başkanı Mike Ybarra, "Dan Hay, Survival Game Genel Müdürü: Overwatch'tan bu yana ilk yeni IP'mizi hazırlarken bu türe Blizzard büyüsü aşılayan ekibe liderlik ediyor. Takım bu yıl iki katına çıktı ve yeni yılda daha da büyütmek istiyoruz!" sözlerine yer verdi.

Dan Hay , şirkette 10 yıl geçirdikten sonra geçen yıl Ubisoft'tan ayrıldı ve bildirilenlere göre bu süreçte bir canlı hizmet Far Cry projesinden ayrıldı.Far Cry 4 ve 5 ve serinin Blood Dragon, Primal ve New Dawn spin-off'ları için yönetici yapımcı rolüne geçmeden önce Far Cry 3'te yapımcı olarak görev yaptı. Ayrıca Blizzard, Ocak ayında hayatta kalma oyununun "tamamen yeni bir evrende" geçtiğini doğruladı.

BLIZZARD OYUNLARI 12 MİLYAR SAAT BOYUNCA OYNANDI

Ayrıca bu yıl yaklaşık olarak 12 milyar saat Blizzard oyunlarının oynandığını ve Blizzard topluluğununa 50 milyon kadar yeni oyuncu eklendiğini de bildiren Ybarra, Dan Hay'i hayatta kalma oyunun başına getirdiğini de bildirdi.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Far Cry Primal Far Cry 5 Blizzard Haberler

Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

Bakmadan Geçme

Galatasaray Şampiyonluk gecesi ücretsiz mi, GS GALA girişler serbest mi ? #9917 #128250 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 27 Mayıs Pazartesi 2024? #128250 Survivor iletişim oyununu kim kazandı, kaç kaç bitti, ödül ne? 27 Mayıs 2024 Pazartesi Survivor iletişim ödülünü kazanan hangi takım oldu? #128250 27-28 Mayıs hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Survivor kim kazandı? 28 Mayıs Pazartesi Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #128250 Survivor CANLI izle! 27 Mayıs Pazartesi TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Kızıl Goncalar yeni bölüm yok mu, yeni bölüm bu hafta yok mu? #128250 27-28 Mayıs Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Yalan konusu ne, oyuncuları kim? (Kanal D)? Yalan uyarlama mı, yaşanmış hikaye mi (Kanal D)? #128250 Yalan canlı izle! 28 Mayıs Kanal D Yalan 1. bölüm canlı izle! Yalan son bölümde neler oldu? Kanal D canlı izle! İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 28 Mayıs Salı İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! 28 Mayıs Salı yarın okullar tatil mi, okul yok mu? İstanbul, İzmir, Ankara okullar tatil mi? Indiana Pacers Boston Celtics NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 27 Mayıs Basketbol NBA CANLI İZLE! #127936
Kolanın peşinden cipse de yüzde 25 zam! 1 Haziran'dan itibaren geçerli olacak

Kolanın peşinden cipse de yüzde 25 zam! 1 Haziran'dan itibaren geçerli olacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title