Doctor Strange'ın Fortnite'a geleceği sızdırıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Doctor Strange'ın Fortnite'a geleceği sızdırıldı

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Doctor Strange'ın Fortnite'a geleceği sızdırıldı

Marvel evreninin sevilen büyücülerinden olan Doctor Strange'in yeni filmi Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında'nın önümüzdeki aylarda vizyona girmesine karşın Epic Games'in oynaması ücretsiz popüler battle royale oyunu Fortnite'a geleceği sızdırıldı.

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite, yaptığı iş birlikleri ile oldukça önemli bir yere sahiptir. Daha önce birçok Marvel karakterinin yanı sıra farklı oynlardan, dizilerden ve filmlerden karakterleri oyuna getirerek oyuncuları sevindirdi. Şimdi ise sızdırılan bir bilgiye göre Doctor Strange, Fortnite'a gelecek.

FORTNITE'A DOCTOR STRANGE GELİYOR OLABİLİR

ShiinaBR ve YouTuber Tabor Hill gibi uzun süredir oyunlarda veri madenciliği yapanlardan alınan bilgilere göre Doctor Strange'in bir sonraki Marvel iş birliği olacağını açıkladı. YouTuber Tabor Hill'in YouTube videosunda "Strange" kelimesini çok sık kullanması üzerine iddialar ortaya atıldı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

FORTNITE 3. SEZON 2. BÖLÜM SIZINTILARI

Fortnite'ın 3. Sezon ikinci bölümünde Doctor Strange'in oyuna eklenmesinin muhtemel olduğu bildirilirken, Doctor Strange'in yeni filminin de önümüzdeki aylarda vizyona gireceği düşünüldüğü zaman bu olasılığın yüksek olduğu tahmin ediliyor.

Fortnite oyuncuları, Bölüm 3 Sezon 2 hakkında daha fazla haber çıkana kadar muhtemelen önümüzdeki birkaç günü beklemek zorunda kalacak. Fortnite bir Marvel iş birliği içerisinde görünse de, DC evreni ile de ilgili bir şey olabilir. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren yeni Batman filmiyle ilgili de olacağına dair söylentiler bulunmaktadır.

Doktor Strange'ın Fortnite'a geleceği sızdırıldı

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Doctor Strange fortnite Marvel Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title