Haberler

Call of Duty Warzone 2 sistem gereksinimleri neler? Call of Duty Warzone 2 kaç GB?

Güncelleme:

Activision'ın oynaması ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty Warzone 2'nin sistem gereksinimleri, IW 9.0 motoru üzerine inşa edildiğinden Modern Warfare 2'den çok farklı olmayacak. Warzone 2'nin sistem gereksinimleri Battlenet sitesinde yayınlandı. Peki, Call of Duty Warzone 2 sistem gereksinimleri neler? Call of Duty Warzone 2 kaç GB? Detayları haberimizde…

Call Of Duty Warzone 2'nin merakla beklenen sistem gereksinimleri ve kaç GB yer kapladığı nihayet açıklandı. Call of Duty Modern Warfare 2 ile hemen hemen aynı sistem gereksinimlerine sahip Call Of Duty Warzone 2'nin sistem gereksinimleri neler? Call Of Duty Warzone 2 kaç GB? İşte detaylar…

CALL OF DUTY WARZONE 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER?

Call of Duty Warzone 2'yi en düşük ayarlarda oynamak için Intel Core i3-6100 veya AMD Ryzen 5 1600X ekran kartı, 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 670 veyA AMD Radeon RX 470 ekran kartı gerektirmektedir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

CALL OF DUTY WARZONE 2 MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Core i3-6100 veya AMD Ryzen 5 1600X
  • Bellek : 8 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon RX 470
  • Depolama : 125 GB boş alan

CALL OF DUTY WARZONE 2 ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi : Windows 10
  • İşlemci : Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 7 1400
  • Bellek : 12 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
  • Depolama : 125 GB boş alan

CALL OF DUTY WARZONE 2 KAÇ GB?

Call of Duty Warzone 2'yi oynayabilmek için en temel kurulum dahil 21 GB boş depolama alanı gerekmektedir. Modern Warfare 2 ile birlikte indirmek isterseniz ise 125 GB boş depolama alanı gerekmektedir.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call of Duty Warzone 2 Call of Duty Warzone Call Of Duty Haberler

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

Helikopterin enkazını bulan Akıncı, İran'da paniğe neden oldu: Füzelerimizin yeri ifşa oldu

İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti! İşte son 24 saatte tüm yaşananlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İran'daki helikopter kazası nedeniyle 1 günlük milli yas ilan ediyoruz

Bakmadan Geçme

Astrolog şampiyonluk tahminleri 2024! Astrologlar Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak diyor? Milli yasta bankalar açık mı? 21 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? X çöktü mü, Twitter çöktü mü, sorun mu var, problem ne? 21 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 21 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 21 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Cüneyd öldü mü, intihar mı etti? Kızıl Goncalar Cüneyd diziden ayrıldı mı? 21 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi!
Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

Erdoğan'dan İmamoğlu'na gönderme: Belediyelerin görevi gazetecileri şarap festivaline götürmek değil

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title