FATMA AKSAL HABERLERİ

Fatma Aksal haber, Fatma Aksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatma Aksal - 28.11.2020
UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde bulunan Uzunköprü onarıma alınacak
AK Parti Edirne İl Başkanlığından yapılan açıklamada, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal ve AK Parti İl Başkanı Belgin İba'nın, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na Tekirdağ'daki programında eşlik ettiği belirtildi.
Fatma Aksal - 25.11.2020
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Aksal'dan şiddetle topyekun mücadeleyle çağrısı Açıklaması
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, şiddetin önlenmesinin ancak topyekun bir mücadeleyle mümkün olabileceğini belirterek, "Şiddet hadiselerinin azaltılması ve önlenmesi noktasında toplumun tüm kesimleri dayanışma sergilemeli...
Fatma Aksal - 16.11.2020
Edirne'de at arabalarının yerini triportörler alacak
Helvacıoğlu, proje kapsamında at arabaları yerine triportör kullanılacağını belirterek, şunları kaydetti: "Proje çerçevesinde ilçemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile kazandırdığımız triportörlerimiz gelmeye başladı. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Bakan Yardımcımız Fatma Varank'a, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal'a, AK Parti Edirne İl Başkanımız Belgin İba'ya ve projede destek olanlara teşekkürlerimi sunuyorum.
Fatma Aksal - 13.11.2020
AK Parti Tekirdağ 7. Olağan Kongresi
İba, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Tekirdağ 7. Olağan Kongresi için kente gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve partililerle karşıladıklarını belirtti.
Fatma Aksal - 09.11.2020
TBMM KEFEK Başkanı Aksal DSİ Bölge Müdürü Kuran'ı ziyaret etti
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, DSİ 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 08.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da Enez'e giderek, arama kurtarma çalışmalarını takip etti.
Fatma Aksal - 06.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Ziyaretlere Kaya'nın yanı sıra AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ak Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Belgin Uygur ve Pakize Mutlu Aydemir de katıldı.
Fatma Aksal - 06.11.2020
Trakya Üniversitesinde AGROPARK kurulması planlanıyor
TÜ'den yapılan açıklamaya göre, Rektör Tabakoğlu, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 05.11.2020
AK Parti İl Başkanı İba 141. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı
AK Parti heyeti burada, TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile görüştü.
Fatma Aksal - 05.11.2020
Meriç Umurca Göleti'nin gövde dolgusu tamamlandı
AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Fatma Aksal, Meriç Umurca Göleti'nin gövde dolgusunun tamamlandığını bildirdi.
Fatma Aksal - 04.11.2020
Edirne'den kısa kısa
Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal'ı TBMM'de ziyaret etti.
Fatma Aksal - 04.11.2020
Keşan Gıda OSB'nin kuruluş protokolü imzalandı
Keşan'ın istihdamla geliştiğini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Edirne Valimiz Ekrem Canalp başkanlığında toplantımızı gerçekleştirdik. Daha fazla üretim ve istihdam hedefiyle çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Keşan'ımız ve bölgemize büyük istihdam sağlayacak Gıda OSB için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye, Edirne Valimiz Ekrem Canalp'e, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'a, il ve ilçe başkanlıklarımıza, oda ve borsa camiamıza ve tüm emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz.
Fatma Aksal - 01.11.2020
AK Parti Keşan Kadın Kolları Başkanlığına yeniden Altın seçildi
Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen kongreye, TBMM KEFEK Komisyon Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Fatma Aksal - 30.10.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Memur-Sen Edirne İl Başkanı Erdinç Dalgıç'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 30.10.2020
Edirne'den kısa kısa
AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Lalapaşa Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 23.10.2020
Son dakika haber! Gençlik ve Spor Bakanlığınca Keşan'a yeni spor alanları kazandırılıyor
Doğal çim saha etrafı sentetik yüzeyli atletizm pistini içermekte olan stat yapılan imalatlar uluslararası standartlara uygun olarak projelendirilmiştir." -"Keşanlı sporla buluşacak" Hem havuzun hem de modernize edilecek sahanın yediden yetmişe Keşanlıları sporla buluşturacağının altını çizen İl Müdürü Ak, şöyle devam etti: "Amatör ve profesyonel futbol kulüplerinin ulusal ve uluslararası müsabakalara uygun doğal çim sahada antrenmanlarını yapacaklarını, İlçe halkımızın yaşam kalitesini arttırmak amacıyla ise sağlıklı yaşam için açık spor alanları, tartan pist, çim saha, voleybol, basketbol, rekreasyon alanlarına kavuşarak spor yaptıkları ve sosyalleştikleri bir modern yaşam alanı haline gelecek. Yeni kapalı yüzme havuzunun yapımı ile Cumhurbaşkanlığının eylem planları arasında bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığının Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesinin daha hızlı ilerlemesine katkı sağlamasını ayrıca yüzme sporunun gelişmesi yüzme sporu aktivitelerinin yapılabilmesi, kulüp, lisanslı sporcu sayılarının artması ve yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz." İl Müdürü AK, projelerin gerçekleşmesi kapsamında desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba'ya teşekkürlerini belirtti.
Fatma Aksal - 22.10.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç'a destekleri için teşekkür eden Helvacıoğlu, "TOKİ'deki ziyarette projelerle ilgili bilgi aldık.
Fatma Aksal - 22.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Fatma Aksal'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 21.10.2020
Keşan'da 11 mahalleye 11 semt sahası yapılacak
İlçedeki spor tesislerinin artırılması için çalışmaları sürdüreceklerini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Keşan'ımızı ziyaretinde söz verdiği 11 Mahalle'ye 11 Semt Sahası için imzalarımızı attık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'mızın finansmanı ile yapılacak semt sahalarımız için desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımız Kasapoğlu'na, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik'e, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Dr. Fatma Aksal'a, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba'ya ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç'a teşekkür ederiz.
Fatma Aksal - 19.10.2020
Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu muhtarlara "muhtar çakmağı" hediye etti
Ziyarette yer alan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da muhtarların günlerini kutladı.
Fatma Aksal - 18.10.2020
AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanlığına Özcan yeniden seçildi
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, hayatını kaybeden AK Parti İstanbul Milletvekili, Merkez Karar ve Yürütme Kurulu üyesi Markar Esayan'a Allah'tan rahmet dileyerek sözlerine başladı.
Fatma Aksal - 17.10.2020
AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına Gürcan Kılınç yeniden seçildi
TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da kongre sürecinin hayırlı olmasını dileyerek yeni yönetimi tebrik etti.
Fatma Aksal - 08.10.2020
Son dakika haber: TBMM KEFEK Başkanı Aksal'dan Ticaret Bakanı Pekcan'a ziyaret
Son dakika haberi: TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 06.10.2020
KEFEK Başkanı Aksal, Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Brown ile görüştü
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Fatma Aksal, Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Marc Innes-Brown'ı kabul etti.
Fatma Aksal - 29.09.2020
KEFEK Başkanı Aksal'dan Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'ye ziyaret
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret etti.
Fatma Aksal - 27.09.2020
AK Parti Havsa Kadın Kolları başkanlığına Tezcan seçildi
Kongreye, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.
Fatma Aksal - 27.09.2020
Milletvekili Aksal, Keşan Millet Bahçesi proje alanını inceledi
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Millet Bahçesi proje alanında incelemede bulundu.
Fatma Aksal - 15.09.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM KEFEK Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Uzunköprü Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan'ı ziyaret etti.
Fatma Aksal - 11.09.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kongrede yaptığı konuşmada, Uzunköprü'de önemli yatırımlar yapıldığını belirtti.
Fatma Aksal - 11.09.2020
Mustafa Mete, AK Parti Meriç İlçe Başkanlığına yeniden seçildi
TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kongrede yaptığı konuşmada, kongrelerin bir yenilenme süreci olduğunu belirtti.
Fatma Aksal - 10.09.2020
Milletvekili Aksal ve AK Parti İl Başkanı İba ilçelerde ziyaretlerde bulundu
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba Uzunköprü ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Fatma Aksal - 09.09.2020
Milletvekili Aksal: "Ülkemiz, un, irmik, bulgur gibi ürünlerin ihracatında dünyada birincisi"
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Türkiye'nin un, irmik, bulgur gibi ürünlerin ihracatında dünyada birinci, makarna ihracatında ise ikinci sırada olduğunu bildirdi.
Fatma Aksal - 08.09.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal'dan TÜ Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Fatma Aksal - 08.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Milletvekili Satır, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile Helvacıoğlu'nu makamında ziyaret etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Fatma Aksal - 05.09.2020
AK Parti İpsala İlçe Başkanlığına Hakan İlkdoğmuş seçildi
Yeni tip koronavirüs tedbirleri alınarak yapılan kongrede konuşan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal kongrenin hayırlı olmasını diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatma Aksal Haberleri | Fatma Aksal Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Fatma Aksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatma Aksal kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜ'de Pandemide Kadın Olmak paneli düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 07:15:06. #1.15#
title