Edirne'de 'Likit' Kaçakçılığı

Edirne'de 'Likit' Kaçakçılığı

Edirne’de, jandarma ekiplerince durdurulan iki farklı araç içerisinde, toplam değeri 245 bin TL olan 7 bin 870 adet değişik markalarda elektronik sigara sıvısı ele geçirildi.

Edirne'de 'Likit' Kaçakçılığı

Edirne'de, jandarma ekiplerince durdurulan iki farklı araç içerisinde, toplam değeri 245 bin TL olan 7 bin 870 adet değişik markalarda elektronik sigara sıvısı ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, gümrük kaçakçılığı yapılacağı bilgisi alan Edirne İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, harekete geçti. Uzunköprü ilçesi Salarlı köyü girişinde icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi faaliyetinde uygulama noktasına gelen N.Ç. ve Ş.A. isimli şahısların sevk ve idaresindeki iki farklı otomobil durduruldu.

Cumhuriyet Savcılığından alınan arama kararına istinaden her iki araçta yapılan aramada, toplam değeri 245 bin TL olan 7 bin 870 adet değişik markalarda elektronik sigara sıvısı ele geçirildi. Şüphelilerin Cumhuriyet Savcısının talimatı gereği ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakıldığı bildirildi. - EDİRNE