Denizlispor Yeni Sezon Hazırlıklarını Kartepe'de Sürdürüyor

Yeni Sezon Hazırlıklarını Kocaeli Kartape'de Sürdüren Denizlispor'da Teknik Direktör Güveç Kurtar Takımın Başında Antrenmanlara Çıkmaya Başladı.

Denizlispor Yeni Sezon Hazırlıklarını Kartepe'de Sürdürüyor

Yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli Kartape'de sürdüren Denizlispor'da teknik direktör Güveç Kurtar takımın başında antrenmanlara çıkmaya başladı.

Çalışmalarını sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman yaparak sürdüren yeşil-siyahlı takımda milli takım kampında bulunan kaleci Süleymanou da Kartepe'ye gelerek çalışmalara başladı. Akşam gerçekleştirilen antrenmanda Denizlisporlu futbolcular kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaparken kaleciler takımdan ayrı çalıştı. Yediklerine dikkat etmemesi sonucu hastalandığını söyleyen Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, "Birkaç gün halsiz kaldım. Ancak şu an çok iyiyim. Takımın durumu da çok iyi.

Futbolcularım hırslı ve neşeliler. Takıma da yavaş yavaş gerekli olan transferleri yapıyoruz. En son Musa Kaş takıma katıldı. 3 tane yabancı oyuncu kontenjanımız var. Onlarda angaje olduğumuz futbolcular var. Herhalde onlarda birkaç güne kadar gelir. Süleymanou izinliydi o da aramıza katıldı. Morallerimiz gayet iyi. Tabi ki yeni yönetimin seçilmesini bekliyoruz. O da bizim için biraz moral olacak inşaallah. Hem maddi hem de manevi yönden biraz daha yükseleceğimizi düşünüyorum. Ayın 10'nundan itibaren

hazırlık maçlarına başlayacağız. Öyle tahmin ediyorum ki takım 10 veya 12'sine kadar hazır olur. Tabi bu arada hazır olur derken sürate çabuk kuvvete girmedik girmeye de niyetimiz yok. Hemen forma girmeyi istemiyorum. Takımımın biran evvel forma girmesi için çabamız yok çünkü ne kadar geç forma girersek bizim için o kadar daha iyi. Yavaş yavaş forma gireceğiz" dedi.

Antrenmanda düz koşuların ardından çabukluk antrenmanları yapılırken yıldız futbolcu Yusuf, kaleci Bulut'a attığı penaltılar ile alkış aldı. Hava sıcaklığının 19 dereceye kadar düşmesi nedeniyle futbolcular üşürken, antrenmanların hız kesmeden süreceği öğrenildi.

(GA-MFS-S)