Çorum: Sungurlu'da Doğalgaz Çalışmalarında Bozulan Yollar Onarılıyor

Çorum: Sungurlu'da Doğalgaz Çalışmalarında Bozulan Yollar Onarılıyor

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde 15 Haziran Tarihinde Başlayan Doğalgaz Çalışmalarında Bozulan Yollar, İlçe Belediyesi Tarafından Asfalt Dökülerek Tamir Ediliyor.

Çorum: Sungurlu'da Doğalgaz Çalışmalarında Bozulan Yollar Onarılıyor

Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde 15 Haziran tarihinde başlayan doğalgaz çalışmalarında bozulan yollar, İlçe Belediyesi tarafından asfalt dökülerek tamir ediliyor.

Alparslan Türkeş Caddesi'nden başlayan çalışmalar, şehir içi ve Çorum Caddesi'nde devam ediyor. Yetkililerce yapılan açıklamada, şehir içi çalışmalarının tamamlanmasından sonra mahalle aralarındaki cadde ve sokakların tamirine geçileceği ve kış mevsimi başlamadan, doğalgaz çalışmaları sebebiyle kazılan yolların tamir işlemlerinin bitiriliceği ifade edildi. Çalışmaları yerinde takip eden Sungurlu Belediye Başkanı Ahmet Karacif, "Asrın nimeti olan doğalgazı, ilçemize kazandırmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Her güzel işin bir külfeti olacağı için doğalgaz çalışmaları sırasında bozulan cadde ve sokaklarımızın tamirine hemen başladık. Çünkü önümüz kış mevsimidir. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek için çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Her şey tamamlanıp bittikten sonra Sungurlumuz her konuda rahat bir nefes alacaktır. Hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Kaynak: İHA