CEVDET YILMAZ HABERLERİ

Cevdet Yılmaz haber, Cevdet Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Yılmaz - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti'li milletvekilleri, Çepni'nin sözlerine tepki gösterdi. AK Parti'li milletvekilleri ile HDP'li milletvekilleri arasında gerginlik çıkması üzerine Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz birleşime ara verdi.
Cevdet Yılmaz - 26.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Plan ve Bütçe Komisyonu, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 23.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 20.11.2020
Son dakika haber | Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan HDP'li vekile sert cevap
Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz da Paylan'a tepki göstererek, "Sayın Bakan görüşlerini ifade ediyor.
Cevdet Yılmaz - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplanan komisyonda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yanı sıra Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün bütçesi de ele alınacak.
Cevdet Yılmaz - 19.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Tartışmanın devam etmesi üzerine Komisyon Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, görüşmelere ara verdi.
Cevdet Yılmaz - 19.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplanan komisyonda, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının yanı sıra Karayolları Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün bütçeleri ele alınacak.
Cevdet Yılmaz - 16.11.2020
Bingöl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne atanan Aydın Polat göreve başladı
Daha önce Bingöl'de 15 yıla yakın öğretmenlik yaptığını ifade eden Polat, "Bingöl'ü biliyorum. Diğer kurumlarımızla işbirliği içinde elimizden gelen hizmeti sunmaya çalışacağız. Bizi bu göreve layık gören Bakanımız Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek ve Valimiz Kadir Ekinci'ye teşekkür ediyorum.
Cevdet Yılmaz - 11.11.2020
AK Parti'de devir teslim
AK Parti Dış İlişkiler Başkanlığına getirilen Bursa Milletvekili ve Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Efkan Ala, görevini TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına seçilen AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'dan devraldı.
Cevdet Yılmaz - 11.11.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Grubu adına söz alan Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ise AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz'ın seçim olmadan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı olarak ilan edilmesini eleştirdi ve bu yaklaşımı doğru bulmadığını belirtti.
Cevdet Yılmaz - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyon, AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı.
Cevdet Yılmaz - 10.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
Garo Paylan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde Meclisin etkinliğinin azaldığını da öne sürerek, "Lütfi Elvan ile dün saat 6'da tekrar konuştuk, başka görüşmeler yaptık, bir anda gece yasamanın en önemli Komisyonunun Başkanını Sayın Tayyip Erdoğan alıyor, ekonomiden sorumlu Bakan yapıyor. Sonra Sayın Cevdet Yılmaz'ın Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına Sayın Cumhurbaşkanı tarafından atandığını duyduk.
Cevdet Yılmaz - 10.11.2020
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda, eski AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan'ın, Hazine ve Maliye Bakanlığına atanması nedeniyle boşalan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine, AK Parti Grubu'ndan Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz seçildi.
Cevdet Yılmaz - 09.11.2020
Son dakika... Beyt-ül Makdis Öncüleri Konferansı'nda Yüzyılın Anlaşması'na karşı mücadele çağrısı yapıldı
İki gün süren konferansa Müslüman Alimler Birliği Başkanı Ahmed er-Reysuni, Mescid-i Aksa Hatibi İkrime Sabri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Nelson Mandela'nın torunu Mandela Mandela gibi önemli şahsiyetler katıldı.
Cevdet Yılmaz - 07.11.2020
1. Beyt-ül Makdis Öncüleri Konferansı başladı
Katılımcılar arasında dikkat çeken isimler İki gün sürecek olan konferansa Müslüman Alimler Birliği Başkanı Ahmed er-Reysuni, Mescid-i Aksa Hatibi İkrime Sabri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Nelson Mandela'nın torunu Mandela Mandela gibi önemli şahsiyetler katılıyor.
Cevdet Yılmaz - 31.10.2020
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Van 7. Olağan İl Kongresinde konuştu: (2)
Kongrede, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Cevdet Yılmaz, Leyla Şahin Usta ve Vedat Demiröz de birer konuşma yaptı.
Cevdet Yılmaz - 31.10.2020
AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresi
Van Atatürk Şehir Stadyumu'nda gerçekleştirilen kongrede konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, bugün çok farklı bir atmosferde kongreyi gerçekleştirdiklerini ancak bir taraftan da üzüntülerinin olduğunu söyledi.
Cevdet Yılmaz - 25.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya'da Toplu Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Toplu açılış törenine eski TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, eski bakanlardan Bülent Tüfekçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Cevdet Yılmaz, Mahir Ünal, Fatma Betül Sayan Kaya ile AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Vali Aydın Baruş da katıldı.
Cevdet Yılmaz - 25.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Kongreye, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Erkan Kandemir, Cevdet Yılmaz ve Fatma Betül Sayan Kaya, eski TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, milletvekilleri ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da katıldı.
Cevdet Yılmaz - 23.10.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, "SCO+" forumuna katıldı
AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin dijital dönüşüm alanında yaptığı çalışmaları, Şangay İşbirliği Örgütü (SCO) ve BRICS 2020 Rusya dönem başkanlığı kapsamında video konferans yöntemiyle düzenlenen "SCO+" forumunda anlattı.
Cevdet Yılmaz - 10.10.2020
AK Parti'li Yılmaz'dan Avrupa Komisyonu 2020 Türkiye Raporu açıklaması Açıklaması
AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Avrupa Komisyonu 2020 Türkiye Raporu'nun Türkiye'deki gelişmelere ilişkin gerçek tabloyu yansıtmadığını, ülkenin gerçekleriyle ilgisi olmayan varsayımlara ve Türkiye aleyhine çevrelerden beslenen asılsız iddialara...
Cevdet Yılmaz - 09.10.2020
Kütahya'da rüşvet davasında "delil yetersizliğinden" beraat kararı
3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, sanıklar eski istihbarat şube müdürü Nihat Tekin, eski asayiş şube müdürü Serdar Kan, Ali Yılmaz, Cevdet Yılmaz, Vedat.
Cevdet Yılmaz - 01.10.2020
AK Parti Bingöl İl Başkanlığına atanan Sağlar, göreve başladı
Burada gazetecilere açıklama yapan Sağlar, kendisini göreve layık gören AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Ak Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek'e teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevdet Yılmaz Haberleri | Cevdet Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Cevdet Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden yatırımlara ilişkin açıklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 05:58:03. #1.14#

title