Çaykur Rizespor 4 Oyuncu ile Sözleşme İmzaladı

Çaykur Rizespor 4 Oyuncu ile Sözleşme İmzaladı

Çaykur Rizespor 4 oyuncu ile sözleşme imzaladı Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor anlaştığı 4 oyuncusu için imza töreni düzenledi.

Çaykur Rizespor 4 Oyuncu ile Sözleşme İmzaladı

Çaykur Rizespor 4 oyuncu ile sözleşme imzaladı

Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor anlaştığı 4 oyuncusu için imza töreni düzenledi.

Mehmet Cengiz Tesislerinde düzenlenen törende Kardemir Karabükspor'dan orta saha oyuncusu Ahmet İlhan Özek'le 3, Akhisar Belediyespor'dan forvet oyuncusu Mehmet Akyüz'le 2, Ankaragücü'den kaleci Gökhan Akkan'la 4 ve Stuttgart'ın ön liberosu Robin Yalçın ile de 3 yıllık sözleşme imzalandı. İmza törenine Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu üyesi ve Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Faruk Ofluoğlu ile Mehmet Erdoğan katıldı.

Rize'de olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Ahmet İlhan, Hikmet hocam ve başkanlarım ile irtibat halindeydik. Beni takımda görmek istediler. Benim için gurur verici. Burada gerçekten güzel bir ambiyans gördüm. Kulübün hedefleri belli. O hedefler doğrultusunda Çaykur Rizespor için elimden geleni yapacağım dedi. Mehmet Akyüz ise, Çaykur Rizespor'un bu sezon iyi yerlere geleceğine inanıyorum diye konuştu.

Robin Yalçın "Ana takımda yerimi sabitlemek istiyorum. Bu aşamada burayı bir adım olarak görüyorum. İyi bir performans sergileyip iyi sonuçlar almak amacım. Gelmeden önce Çaykur Rizespor'u biraz araştırdım. Takım daha iyi yerlerde olmalı ifadesini kullandı. Çaykur Rizespor'a geldiği için mutlu olduğunu dile getiren Gökhan ise, Bu benim Süper Lig'de ilk adımım. Bu ilk adımı Çaykun Rizepor'da attım. Çok sıcak bir ortam buldum değerlendirmesini yaptı.

FERAH HEDEF 2 YILDA UEFA

Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu üyesi ve Basın Sözcüsü Aykut Ferah da, süper lige geçirdikleri iki sezondan ders alarak gelecek sezonları planlayacaklarını belirterek, Gelecek iki yıl için hedefimiz UEFA olacak. Bu yıl olmasa da seneye mutlaka UEFA'ya katılıp Rize'yi Avrupa'da tanıtmak istiyoruz.