Bursa'da İkinci El Otomobil Pazarı Canlandı
Haberler » Yerel » Haber

Bursa'da İkinci El Otomobil Pazarı Canlandı

Otomotiv Sektörünün Kalbi Durumundaki Bursa'da, Baharın Gelmesiyle Birlikte İkinci El Oto Pazarı da Hareketlendi. Çalı Yolu Üzerindeki Nilüfer Belediyesi Vakfı Açık Oto Pazarı'nda Çok Sayıda Değişik Marka Ticari Araç ve Otomobil 5 Bin ile 35 Bin YTL Arasında Fiyatlarla Satışa Sunuluyor.

Bursa'da İkinci El Otomobil Pazarı Canlandı

Otomotiv sektörünün kalbi durumundaki Bursa'da, baharın gelmesiyle birlikte ikinci el oto pazarı da hareketlendi. Çalı Yolu üzerindeki Nilüfer Belediyesi Vakfı Açık Oto Pazarı'nda çok sayıda değişik marka ticari araç ve otomobil 5 bin ile 35 bin YTL arasında fiyatlarla satışa sunuluyor.

Otomobil satışlarında yıl başından bu tarafa yaşanan durgunluk, baharın gelmesiyle birlikte yerini hareketli günlere bıraktı. Havanın güzel olmasıyla birlikte yüzlerce vatandaş, ikinci el oto pazarına akın etti. Araç bayilerinin de çok sayıda arabayı oto pazarında satışa çıkartması üzerine ikinci el oto pazarında hareketli saatler yaşandı. Çok sayıda markanın görücüye çıktığı pazarda, 5 bin ile 35 bin YTL arasında araçlar satışa sunulurken, vatandaşlar bütçesine göre hareket ederek, araç sahipleriyle sıkı pazarlığa girişti.

Uzun zamandan bu yana yaşanan durgunluğun baharın gelmesiyle atlatıldığını ifade eden galericiler, her yıl baharın ikinci el oto piyasasına olumlu etki yaptığını belirtti.

(EY) 09.03.2008 16:14 TSİ