Beşiktaş Porto'da

Avrupa Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki Son Maçında Salı Günü Deplasmanda Portekiz'in Porto Takımı ile Karşılaşacak Olan Beşiktaş, Özel Bir Uçakla Porto'ya Geldi.

Beşiktaş Porto'da

Avrupa Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki son maçında salı günü deplasmanda Portekiz'in Porto takımı ile karşılaşacak olan Beşiktaş, özel bir uçakla Porto'ya geldi.

Siyah-beyazlı kafileyi, Porto'da 6 Türk taraftar karşıladı. Siyah-beyazlı taraftarlar, Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'a çiçek verdi ve kendisiyle fotoğraf çektirdi. Portekizli basın mensupları da Beşiktaş kafilesinin gelişine yoğun ilgi gösterdi. Havalimanında açıklamalarda bulunan Şilili futbolcu Tello, Porto'ya kazanmak için geldiklerini belirterek, "FC Porto iyi ve güçlü bir takım. Salı günkü maçın favorisi FC Porto. Biz Liverpool karşısında aldığımız farklı mağlubiyetten sonra gruptaki

durumumuzu bu noktaya getirdiysek, demek ki bizim de şansımız var demektir. Şansımızı sonuna kadar zorlayacağız. Onlar da kazanabilir, biz de. Biz buraya kazanmak için geldik ve kazanacağımıza da inanıyoruz. Buradan galibiyetle ayrılarak bir üst tura geçmeyi istiyoruz" dedi.

Beşiktaş, FC Porto maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da antrenman öncesinde bir basın toplantısı düzenleyecek.

(BÜ-İY-İY-OK-S)

Kaynak: İHA