Başbakan'dan Cizre'ye Hastane ve Doğalgaz Müjdesi

Cizre'de vatandaşlara seslenen Başbakan Yıldırım, "Sizlere iki önemli müjdem var, 500 yataklı bir hastane yapıyoruz. İkinci olarak ise Cizre seneye doğal gaz ile buluşuyor" dedi.

Başbakan'dan Cizre'ye Hastane ve Doğalgaz Müjdesi

Cizre'de vatandaşlara seslenen Başbakan Yıldırım, "Havaalanı yapılırken bize ne çektirdi o teröristler biliyor musunuz? Yaktılar, yıktılar, işçileri kaçırdılar. Topladığı paraları terör örgütüne aktaran o belediye başkanının gerdeği düşünüldü mü? Şimdiki belediye başkanınız nasıl? Daha da güzel olacak daha işin başındayız. Sizlere iki önemli müjdem var, 500 yataklı bir hastane yapıyoruz. İkinci olarak ise Cizre seneye doğal gaz ile buluşuyor" dedi.

CİZRE'YA HASTANE VE DOĞAL GAZ MÜJDESİ

Başbakan Yıldırım, "Belediye başkanımız 107 kilometre asfalt yaptı Cizre'de. 166 kilometre su hattını yeniledi. Bunlar için 142 milyon lira harcandı. Helal olsun. Cizre her şeyin güzeline layıktır. Sizler terör örgütüne pabuç bırakmadınız. Terör örgütünün vatandaşlarımızı esir almasına izin vermediniz. Biz de sizin için çalışacağız. İki önemli müjdem var 500 yataklı bir hastane yapıyoruz. İkinci olarak ise, seneye Cizre seneye doğal gaz ile buluşuyor" diye konuştu.