Aşkın Selfiesi" Ödüllendirildi

Aşkın Selfiesi' Ödüllendirildi
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Beşiktaş Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bu yıl ikincisi düzenlenen "#AşkınSelfiesi" yarışmasının kazananları Roma, Venedik ve Paris'te üç gün tatil yapacak.

Beşiktaş Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bu yıl ikincisi düzenlenen "#AşkınSelfiesi" yarışmasının kazananları Roma, Venedik ve Paris'te üç gün tatil yapacak.

Çiftler, Beşiktaş'ta çektikleri ve aşklarını yansıtan "Selfie/özçekim" fotoğraflarını, Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden #AşkınSelfiesi etiketiyle paylaşarak, yarışmaya katıldı.

Raffles Otel Zorlu Center'da şanslı çiftleri seçmek için düzenlenen yarışmanın jüri üyeleri arasında Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve eşi Özlem Hazinedar ile ABD İstanbul Başkonsolosu Charles Hunter'ın yanı sıra Serdar Ortaç, Chloe Loughnan, Selami Şahin ve Didem Şahin yer aldı. Jürinin yüzlerce resim arasından seçerek belirlediği birinci çift 3 günlük Paris, ikinci çift 3 günlük Venedik ve üçüncü çift ise 3 günlük Roma tatili kazandı. Sonuçlar açıklanmadan önce Beşiktaş'taki 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri hakkında bilgi veren Hazinedar, İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Beşiktaş'ta Sevgililer Günü'nün bir başka kutlandığını belirterek, "Yolu aşk ve sevgiden geçen herkese 'Aşk Beşiktaş'ta güzel' mesajı iletilecek. Beşiktaş, İstanbul'un kalbi, bu kalpte aşkını en iyi yansıtanları ödüllendirmek istedik. Ayrıca 14 Şubat gecesini Sıla konseri eşliğinde vatandaşlarımızla birlikte kutlayacağız. Bu arada, Beşiktaş Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde, Begüm Şen, Kenan Doğulu, Demet Sabancı, Ebru Akel, Enci Teker, Fikret Orman, Hülya Avşar, Zehra Çilingiroğlu, Kiera Chaplin, Mithat Can Özer, Osmantan Erkır, Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Sıla tarafından hazırlanan '14 Şubat kalp heykelleri' de Beşiktaş sokaklarını süsleyecek. Heykellerin satışından elde edilecek gelir ise sosyal sorumluluk projeleri için oluşturulan fona aktarılacak" diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title