Anne 4. Bölümü İçin Heyecan Dorukta! 4. Bölümde Neler Olacak?

Anne 4. Bölümü İçin Heyecan Dorukta! 4. Bölümde Neler Olacak?

Anne 4. bölümü bu akşam ekranlara geliyor! Peki Anne 3. bölümünde neler yaşandı, 4.bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar!

Anne 4. Bölümü İçin Heyecan Dorukta! 4. Bölümde Neler Olacak?

Anne heyecan dolu 4. bölümüyle bu akşam 20.00'de ekranlara geliyor. Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçim ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne'de yürekleri yakan, dram dolu dakikalar bizi bekliyor.

ANNE 3. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Zeynep ve Turna'nın aniden eve gelişleri Güneş ailesinde dengeleri alt üst eder. Zeynep Turna için en güvenli yerin ailesinin yanı olduğunu bilmesine rağmen, Cahide'nin torunu hakkında bitmeyen soruları yüzünden gittikçe köşeye sıkışır. Zeynep gerçeği ailesine açıklamakla Turna'yı alıp başka bir yere gitmek arasında kararsız kalır. Bandırma'da Melek için umutlar artık tükenmiştir. Cengiz, Şule'den cenaze işlemlerini başlatmasını ister. Şule, Cengiz'in istediğini yapmazsa onu da kaybetme ihtimaliyle yüz yüze kalır. Cengiz ve Melek arasında seçim yapmak zorunda kalan Şule'nin aklı iyice karışır.

ANNE 4.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Melek ve Zeynep herkesten kaçıp yeni bir hayat kurabilecekler mi merak konusu. Şule, Zeynep'in karşısına çıkıyor. Melek'in defterinde Zeynep'in adını yazdığını gören Şule çılgına dönüyor. Zeynep'e hesap soran Şule gerçekleri öğrenebilecek mi? Şule, Melek'in yaşadığını öğrenecek mi? Zeynep'in telefonunu arayan Şule, Melek'in sesini duyunca neye uğradığını şaşırır.

Anne 4. bölümü bu akşam saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.