Ak Partililer, Kula'da İftarda Biraraya Geldi

Ak Partililer, Kula'da İftarda Biraraya Geldi

Manisa'nın Kula İlçesinde AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Partililere İftar Yemeği Verdi.

Ak Partililer, Kula'da İftarda Biraraya Geldi

Manisa'nın Kula ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, 80. Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde partililere iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, İl Başkanı Dursun Ali Yıldız, İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz, parti yöneticileri, çevre belediye ve ilçe başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ve partililer katıldı.

Yemekte konuşma yapan Kula İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Kula'nın bulunduğu noktadan çok daha ileriye gitmesi gayreti içerisinde olduklarını vurgulayarak, Kula'da siyaseti kavga zemini olarak görmemek gerektiğinin altını çizdi. Başkan Tosun konuşmasına şöyle devam etti: "Biz siyaseti bir hizmet zemini olarak görüyoruz. Bu memlekete hizmet etmek için yola çıktık. Bugün de muradımız bundan başka bir şey değildir. Bu sebeple aynı dikkatle aynı aşkla aynı şevkle Kula için çalışmaya devam etmek zorundayız. Hep beraber şekillendirip hep beraber inşa etmek zorundayız. Ahlak zemini bozuk siyasetten Kula çok çekti. 'Çamurun üstünde oturmam' diyen siyasetçilerin, bu memlekette üstü başı çamur oldu. Dolayısıyla Kula'nın yıllarını heba ettiler. Biz yaratılanı yaratandan ötürü hoşgören bir medeniyetin mensuplarıyız. Bizim iktidarımız Ahmet'in, Mehmet'in, Ayşe'nin Fatma'nın iktidarı değildir. Bizim iktidarımız milletin iradesinin iktidar olmasıdır. Bizim diğerlerinden farkımız budur."

Daha sonra konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, "Bu nezih ortamda bu iftarı veren Kula İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bundan önceki dönemde de olduğu gibi bu dönemde de tüm Kulalı hemşerilerime gönlüm, kapım sonuna kadar açık olmakla birlikte artık beraberliğimizi tesis ettiğimizi biliyorum. Kula'da yaşayan insanlarımızın hedeflerinin gerçekleşmesi için, Kula'da yaşayan insanlarımızın yüzlerinin gülmesi için, Kula'da yaşayan insanlarımızın hayallerinin gerçekleşmesi için tek adres birlik, beraberlik ve kardeşlik adresidir. Bunu da Kulalılar'ın artık başardığına inanıyorum. Hepinize hayırlı akşamlar diliyor, yaklaşan ramazan bayramınızı şimdiden kutluyorum." dedi.

(FMA-ÖA)

04.10.2007 21:49 TSİ