Ailen Nerede Oturuyor?

Ailen Nerede Oturuyor?

'Sıla' Dizisinin Çekimleri İçin Mardin'de Bulunan Cansu Dere'yi Bir Aşiret Reisi Ziyaret Etti. Dere'ye Yazma Hediye Eden Ağa, "Kızım Seni Çok Beğendik. Ailen Nerede Oturuyor, Onlarla Bir Tanışalım" Diyerek Oğlu İçin Cansu Dere'ye Talip Olduğunu Gösterdi

Ailen Nerede Oturuyor?

'Sıla' dizisiyle çok beğenilen Cansu Dere, ilginç bir teklifle karşılaştı. Çekimler için Mardin'de kalan Cansu Dere'yi geçenlerde ünlü bir aşiret reisi, oğlu için görmeye geldi.

Kendisini ailecek çok beğendiklerini belirten ağa, Dere'ye bir yazma hediye etti. Bu arada, "Kızım biz seni çok beğendik. Ailen nerede oturuyor; onlarla bir tanışalım, görüşelim" diyen ağaya hediyesi için teşekkür eden Cansu Dere, ağayı konuk ettikten sonra yolcu etti...


GÖRÜCÜ USÜLÜ BANA GÖRE DEĞİL


Aşiret reisinin sete kadar gelip ailesinin sormasının nedenini anlayan ama bozuntuya vermeyen Cansu Dere, böyle bir şeyin olmayacağını söylüyor.


Görücü usülü evlenmeyi tasvip etmediğini vurgulayan güzel oyuncu şunları söyledi: "Evleneceğim adamı iyi tanıyıp, ona âşık olmam gerek. Ancak bu şekilde evlenebilirim. Görücü usülüne bu yüzden sıcak bakmıyorum. Doğru düzgün tanımadığım bir insanla evlenmek bana abes geliyor. Aşiret reisi iyi bir insan, eminim oğlu da öyledir ama onların düşüncesi benimkiyle bağdaşmıyor. Dediğim gibi ben ancak aşık olduğum bir adamla evlenirim. Yine de kendilerine beğenileri için teşekkür ederim."

Kaynak: Gecce