5 Dolara Kız Arkadaş!

29.05.2012 16:00 | Son Güncelleme: 30.05.2012 07:25
5 Dolara Kız Arkadaş!

Başlığı okuyunca aklınıza yanlış bir şey gelmesin. Konumuz; Facebook ve internet.

Onaylamıyoruz ama "Başka bir okulda okuyan" ve bu yüzden "şehir dışında olan" bir sevgiliniz olduğunu uydursanız da arkadaşlarınızı inandıramıyor musunuz?

"Her şeyin mümkün olduğu" internette artık bu da mümkün. Sadece 5 dolara sizin kız arkadaşınızmış gibi davranacak bir Facebook kız arkadaşı edinebilirsiniz.

Yahoo!'nun yayınladığı habere göre GirlfriendHire.com isimli bir site, Facebook'ta kız arkadaşınız gibi davranacak gerçek kadınları kiralayabileceğiniz bir portal. Bu "profesyonel"lerden birini kiralayarak duvarınıza yazı yazmalarını, mesaj atmalarını sağlayabilir ve inanmayan arkadaşlarınıza kanıt olarak gösterebilirsiniz.

İnternetin uçsuz bucaksız olanaklar dünyasında bu durum bile para kazanmak için ne kadar çok farklı yol olduğuna en güzel örnek.

HER ŞEY 5 DOLAR

Sitede kullanıcılara sağlanan başka hizmetler de var ve onlar da 5 dolar üzerinden fiyatlandırılıyor. 5 dolara sunulan hizmetlerden biri "yemek yapmayı öğretmek", bir diğeri de "her türlü ilişki problemini dinlemek" yani bir nev'i Güzin ablalık! Ve elbette tıpkı Güzin abla gibi, ilişkideki problemi gidermeye yönelik tavsiyelerde de bulunuluyor ki bu da 5 dolara dahil!

Bunun yanı sıra Nepal'den, Belçika'dan posta kartı atabileceğini ya da milliyetini öne çıkararak alternatifler sunabileceğini belirten 5 dolarlık teklifler de var.

5 Dolara Kız Arkadaş!
5 Dolara Kız Arkadaş!
5 Dolara Kız Arkadaş!

Kaynak: Chip.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title