Haberler

İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, uygulamaya katıldı

3. Sayfa Haberleri

Gaziosmanpaşa'da polis ekiplerinin Sarıgöl Mahallesi'nde gerçekleştirdiği güven ve huzur uygulamasına İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da katıldı.

Gaziosmanpaşa'da polis ekiplerinin Sarıgöl Mahallesi'nde gerçekleştirdiği güven ve huzur uygulamasına İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da katıldı.

Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçe genelinden gerçekleştirilen güven ve huzur uygulamaları hız kesmeden devam ediyor. Uygulama noktalarından birisi de Sarıgöl Mahallesi oldu. Uygulama kapsamında mahalle genelinde şüpheli araçlar ve şahıslar tek tek durdurularak önce üst araması yapılıp daha sonrasında ise GBT (genel bilgi taraması) yapıldı.

İL EMNİYET MÜDÜRÜ ZAFER AKTAŞ DA DENETİMLERE KATILDI

İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Sarıgöl Mahallesi'nde kurulan uygulama noktalarını yerinde inceledi. Sokak sokak gezerek mahalleliyle selamlaşan Aktaş vatandaşların sorunlarını ve şikayetlerini dinledi. Aktaş, denetim noktalarında bulunan narkotik köpeklerine ilgi gösterdi ve icraatlarıyla ilgili bilgi aldı. Aktaş'ın yanına gelen bir vatandaş mahallede uyuşturucu alınıp satıldığını söyledi. Zafer Aktaş ise ihbarda bulunan vatandaşı yanında bulunan narkotik şube müdürüne yönlendirdi.

(Furkan Tan - Veysel Ensar Gökçegözog - İHA)

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Gaziosmanpaşa Zafer Aktaş İstanbul Sarıgöl 3. Sayfa Güncel Haberler

title