Yılın Düğünü Gerçekleşti!

Yılın Düğünü Gerçekleşti!

İşadamı Burak Kaya ile Yasemin Çağlar Çifti Kıbrıs'ta Muhteşem Bir Düğünle Dünyaevine Girdi

Yılın Düğünü Gerçekleşti!

İŞADAMI BURAK KAYA İLE YASEMİN ÇAĞLAR ÇİFTİ KIBRIS'TA MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYAEVİNE GİRDİ

İşadamı Cavit Çağlar'ın kızı Yasemin Çağlar ile Burak Kaya'nın muhteşem düğünü 1100 seçkin davetlinin katılımı ile Kıbrıs'ta gerçekleşti. Çiftin nikahını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül sembolik bir törenle kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve Başbakan Sadi Sadık Soyer yaptı.

İş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimlerinin katıldığı nikah törenine Pelin-Varol Kaynar, Petek Dinçöz, Ajda Pekkan, İbrahimTatlıses, Hikmet Çetin, İsmet Sezgin. Yalım Erez, Yaşar Topçu, Yavuz Donat, Eren Talu, Can Tanrıyar, Selma Türkeş, Nur Yerlitaş, Kenan-Gül Erçetingöz gibi birçok tanınmış isim katıldı.

Düğünde süperstar Ajda Pekkan ilk olarak sahne aldı. Birbirinden güzel parçaları ile davetlilere keyifli bir gecce yaşatan Pekkan daha sonra sahneyi imparator İbrahim Tatlıses'e bıraktı.

Davetlilere Özel Uçak

Eski Bakan Ve İş dünyasının ünlü ismi Cavit Çağlar kızının düğününe katılacak misafirlerini Özel uçağıyla Kıbrıs'a götürmüştü. Bursalı iş, siyaset ve medya dünyasının önde gelen isimleri sabah 10.00'da Yenişehir'den kalkan 290 kişinin bulunduğu özel uçakta eski Bursa Valisi Ali Fuat Güven, Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe, Doğruyol Partili eski yöneticiler, işadamları ve medya dünyasının önde gelen isimler dikkati çekmişti.

Kaynak: Gecce