Yeni Klip Şarkısı Belirsiz

Yeni Klip Şarkısı Belirsiz

Yeni Albümü Çıkan Gülben Ergen, Klibini Çekeceği Şarkısında Kararsızlığını Sürdürüyor.

Yeni Klip Şarkısı Belirsiz

YENİ ALBÜMÜ ÇIKAN GÜLBEN ERGEN, KLİBİNİ ÇEKECEĞİ ŞARKISINDA KARARSIZLIĞINI SÜRDÜRÜYOR.

Popüler müziğin en sevilen isimlerinden Gülben Ergen, uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü 'Aşk Hiç Bitmez' adlı albümün ilk klibi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Başta albümüne adını veren parçaya klip çekmeye niyetli olan sanatçı, albüm piyasaya çıktıktan sonra 'Sürpriz' parçasının çok fazla istek aldığını görünce şaşkına döndü., Ergen, 'İlk kez bu kadar ilk klip çekiminde kararsız kaldım. Ama hangisi olursa olsun ben sonuçtan güzel olacak' dedi. Bir an evvel hangi şarkıya klip çekeceğini netleştirmek için radyolardan, kendi ismini taşıyan internet sitesinden ve GEFC isimli fanlarının sitesinden sonuçları inceleyen sanatçı Facebook'tan da şarkıları oylamaya verdi.

14 Mart 08 Cuma akşamı TİM Maslak Show Center'da saat:21.00'de vereceği konser için provalara başlayan Ergen'e 10 profesyonel dansçı eşlik edecek. Sahnede, tüm davetlilerin büyüleneceği ışık şovunun ardından, Led ekranlarda yer alacak olan özel görüntüler, izleyicilere görsel bir şölen izlettirecek. Led ekranlardaki görüntülerin yurtdışından özel olarak getirtildiğini ve montaj işlemlerine başlandığını söyleyen Ergen, görüntülerde neyin yer aldığını ise sır gibi saklıyor. Sahnenin her detayıyla yakından ilgilenen Ergen, bir taraftan da birbirinden şık dört ayrı kostümünün provası için modacı Canan Yaka'nın atölyesine gidiyor.

Kaynak: Gecce