Haberler

Başkan Doğan'ın Mahalle Gezileri Devam Ediyor

Zamanının büyük kısmını İzmit’in cadde ve sokaklarında halkın arasında geçiren Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezilerine devam ediyor.

Zamanının büyük kısmını İzmit'in cadde ve sokaklarında halkın arasında geçiren Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezilerine devam ediyor.

Göreve geldiği yaklaşık 9 yıl önce mahalle inceleme gezilerini başlatan Başkan Doğan, Tüysüzler Mahallesi'nde de incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ve AK Parti mahalle temsilcisi Ferit Balki ile birlikte cadde ve sokakları dolaşan Doğan, bölgedeki çalışmaların durumu hakkında ilgililerden bilgi de aldı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, mahalle inceleme gezisi sırasında bölgedeki Vadi İzmit konut bölgesine de geçti.

İzmit'in en büyük konut projelerinden olan Vadi İzmit'in son durumu hakkında firma yetkililerinden bilgi de alan Doğan, "Vadi İzmit konutlarımız hızla yükseliyor. Kaba inşaatlar hemen hemen bitmiş durumda. Bu dönemin sonunda konutlarımızın hepsi bitmiş olacak. Burası, şehrimizde yeni bir yaşam alanı, doğa ile iç içe güzel bir yaşam merkezi olacak ve bölge değer kazanacak. Bölgede yapılan modern yapılarla Gültepe ve Fatih Mahallemiz de kendi kendine bir dönüşüm yaşanacak bu da hem vatandaşlarımızın hem de şehrimizin önemli bir kazanımı olacak" dedi.

Başkan Doğan, daha sonra Yeşilova Mahallesi'ne geçerek merkez camiinde vatandaşlarla çay için sohbet etti. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Nevzat Doğan Yaşam Haberler

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title