Tigana: "Şampiyonluğu İstiyoruz"

Tigana: "Şampiyonluğu İstiyoruz"

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Şampiyonluk Hedeflerini Sonuna Kadar Sürdüreceklerini Belirterek, "Şampiyonluğu İstiyoruz. Fenerbahçe de Kazanıyor Ama Biz Şampiyon Olmak İçin Uğraşıyoruz" Dedi.

Tigana:

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, şampiyonluk hedeflerini sonuna kadar sürdüreceklerini belirterek, "Şampiyonluğu istiyoruz. Fenerbahçe de kazanıyor ama biz şampiyon olmak için uğraşıyoruz" dedi.

Tigana, Gençlerbirliği ile Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynadıkları ve 2-0 kazandıkları karşılaşmanın ardından, "Çok önemli bir karşılaşmayı kazanarak üst üste 4'üncü maçımızı galip bitirdik. Böyle devam etmeli ve kazanmayı sürdürmeliyiz" dedi.

Bir gazetecinin, "Sezon sonunda Beşiktaş'ı şampiyon yapar ve giderim'' şeklinde bir açıklaması olup olmadığı yönündeki sorusuna Tigana, "Ben bu sözleri ne söyledim, ne de duydum. Bunlar benim ifadelerim değil. Başkan Demirören'i bile uzun zamandır görmüyordum, yeni gördüm" yanıtını verdi.

Karşılaşmanın hakemi Vedat Yüksel'in yönetimini de eleştiren Fransız teknik adam, "Delgado'ya yapılan sert bir harekete kart çıkarmazken, bu futbolcumun yaptığı basit bir faule sarı kart gösterdi. Bana göre bu maçta oyunculara çok basit kart gösterdi. Hakemlerin saha içinde oyuncularla diyalog içinde olması gerektiğini düşünüyorum. Bu maçta da hakem bunu yapabilirdi" şeklinde konuştu.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal ise, ''Beşiktaş kazanmak için bizden daha istekliydi. Oyuna iyi başladık. Dengede tutmaya çalıştık. Yan toptan yediğimiz ve kendi kalemize attığımız golle geriye düştük. Özellikle yan toplardan bulduğumuz pozisyonlarda gol atamadık" dedi.