Tff 3. Lig

Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin, Tff 3. Lig 3. Grup'ta Mücadele Eden Aydınspor'un Teknik Heyet ve Futbolcularına Muğlaspor Galibiyeti Nedeniyle 10 Bin YTL Prim Dağıttı.

Tff 3. Lig

Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin, TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Aydınspor'un teknik heyet ve futbolcularına Muğlaspor galibiyeti nedeniyle 10 bin YTL prim dağıttı.

Aydınspor'un Mukan Perinçek Stadı'nda yaptığı antrenmanı ziyaret eden Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin, teknik heyet ve futbolculara geçen hafta Muğlaspor karşısında alınan galibiyet nedeniyle 10 bin YTL prim dağıttı. Muğlaspor karşısında alınan galibiyet nedeniyle çok mutlu olduğunu dile getiren Belediye Başkanı İlhami Ortekin, "Teknik heyet ve futbolcuları kutluyorum. Ben de söz verdiğim gibi 10 bin YTL'lik primi vermek için tesislere geldim. Umarım kalan son 4 maçta da galip geliriz ve düşme tehlikesinden kurtuluruz. Buradan yine herkesin huzurunda söz veriyorum. Eğer ligde kalırsak 80 bin YTL daha prim vereceğim" dedi.

Başkan Ortekin, bu hafta deplasmanda oynanacak Burdurspor maçı için de 2 otobüs tahsis ettiğini açıkladı. Aydınsporlu taraftarları maça davet eden Ortekin, otobüslerin Pazar günü saat 08.00'de Merkez Bey Cami önünden hareket edeceğini bildirdi. Aydınspor yönetimi de, takıma yaptığı katkılardan dolayı Belediye Başkanı Ortekin'e bir teşekkür plaketi verdi. Başkan Ortekin, daha sonra Aydınsporlu yöneticiler birlikte antrenmanı izledi.

(MB-İY-OK-S)