Haberler

  Valve, Counter-Strike 1.6 Güncellemesinde Yanlışlıkla Left 4 Dead Prototipini Ortaya Çıkardı

  Güncelleme:

  Valve, Counter-Strike 1.6'nın son güncellemesinde yanlışlıkla Left 4 Dead'in ilk prototipini ortaya çıkardı. Bu tesadüfi ifşaat, Valve'in ikonik oyunlarından birinin gelişim tarihine nadir bir bakış sunarak oyun topluluğu içinde heyecan yarattı.

  Şaşırtıcı bir şekilde Valve, Counter-Strike 1.6'nın son güncellemesinde yanlışlıkla Terror Strike adını taşıyan Left 4 Dead'in ilk prototipini ortaya çıkardı. İstenmeden yayınlandığı düşünülen bu sürüm, oyunculara Left 4 Dead'in evrimsel aşamalarına büyüleyici bir bakış sağladı.

  Left 4 Dead, ilk olarak bir CS: CZ modu olarak ortaya çıkmış

  Oyun topluluğunda güvenilir bir kaynak olan Gabe Follower, prototipin yanlışlıkla derlendiğini ve güncellemeyle birlikte paylaşıldığını açıkladı. Valve dosyaları hızlı bir şekilde dolaşımdan kaldırsa da, internetin hızlı kullanıcıları sayesinde meraklılar dosyaları indirmeyi ve herkesin erişimi için yeniden yüklemeyi başardı. Oyunun kökleri, Counter-Strike: Condition Zero için bir moda dayanıyor. Hatta oyunda Counter-Strike assetleri kullanılmış.

  Valve accidentally compiled and pushed earliest Left 4 Dead prototype called "Terror Strike" into the latest CS 1.6 update and community figured out how to play it. pic.twitter.com/llVkYCip69

  — ?Gabe Follower (@gabefollower) November 23, 2023

  Terror Strike, Gabe Follower tarafından tanımlandığı üzere, 'The One Epicplayer' olarak bilinen bir kullanıcı tarafından sağlanan bot navigasyon ağı desteği ve @pDylan002 tarafından paylaşılan bilgilerle modcuların katkıda bulunduğu bir zombie_city haritası içererek erken geliştirme sürecinin izlerini taşıyor.

  Ubisoft oyunlarında reklam mı göstermeye başlayacak?

  Oynanış dinamiği, teröristlerin bomba yerleştirmek için belirlenen bir eve ulaşmaya çalışmasını içerirken, ortadan kaldırıldıktan kısa bir süre sonra yeniden doğacak olan zombiler sürekli bir tehdit oluşturuyor. Bomba başarıyla yerleştirildiğinde, devasa bir zombi sürüsü ortaya çıkıyor ve hayatta kalanlar için zorlu bir senaryo yaratıyor. Hayatta kalanlar da bu saldırının üstesinden gelmeli ve zaferi garantilemek için tüm zombileri ortadan kaldırmalı. Yani bildiğiniz Left 4 Dead.

  Bu tesadüfi ifşaat, Valve'in ikonik oyunlarından birinin gelişim tarihine nadir bir bakış sunarak oyun topluluğu içinde heyecan yarattı. Left 4 Dead'in kökenlerinin bir Counter-Strike moduna dayanıyor olması, fikirlerin ve varlıkların genellikle ilk sınırlarını aştığı oyun geliştirmenin birbirine bağlı ve işbirliğine dayalı doğasını gözler önüne seriyor.

  Disney Dreamlight Valley'e gelecek 3 yeni karakter onaylandı

  Terror Strike'ın ortaya çıkışı sadece tarihsel önemi açısından değil, aynı zamanda sunduğu oynanış açısından da ilgi uyandırdı. Hayranlar ve oyun meraklıları şimdi bu ilk prototiple ilgili deneyimlerini keşfedip paylaşıyor ve sonunda sevilen Left 4 Dead serisine yol açan yaratıcı sürece ışık tutuyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  valve Teknoloji Haberler

  Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

  Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

  Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

  Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

  Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

  Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

  Bakmadan Geçme

  Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
  ABD ve İsrail reddetti! Hamas'tan ateşkes anlaşmasında, 'Türkiye garantör olsun' şartı

  ABD ve İsrail reddetti! Hamas'tan ateşkes anlaşmasında, "Türkiye garantör olsun" şartı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title