Haberler

  iPhone 15 Fiyat Artışları Kampanyalar ile Dengelenebilir mi?

  Güncelleme:

  Akıllı telefon satışları küresel olarak tarihi bir çöküş yaşıyor. Sevkiyatlar son beş yıldır düşüyor ve 2023'te son 10 yılın en düşük seviyesine ulaşacak. Bu durum ise Eylül'de iPhone 15'i piyasaya sürecek Apple için büyük bir zorluk teşkil ediyor. Şirket, iPhone 15 serisinde fiyat artışı yapacak olsa da, daha önce görülmemiş kampanyalar ile bunu dengeleyecek. ABD'de paylaşılan detaylara göre operatör firmaları iPhone 15 serisi için hazırlıklara başladı. ABD'nin en büyük GSM şirketlerinden Verizon, AT&T ve T-Mobile'ın önemli indirimler ve avantajlar sunacağı bildirildi. Bu kampanyaların benzerleri, Türkiye'deki operatörler tarafından da düzenlenebilir. Sektör analisti Jeff Fieldhack'e göre, bu yıl ABD'deki tüm operatör rekor düzeyde düşük satışlar gerçekleştirdi. iPhone 15 lansmanı ise şirketlere özel kampanyalar ile bu durumu tersine çevirme fırsatı veriyor. ABD'de yürütülecek kampanyalar, iPhone X veya iPhone 11 gibi eski modellere sahip kullanıcıları hedefleyecek. Araştırmalara göre ortalama bir kişi, akıllı telefonunu yükseltmeden önce 3-4 yıl kadar kullanıyor. Bu durum ise 'özel kampanyaların' zorunluluğunu beraberinde getiriyor. Öte yandan Apple'ın bu rakamlar ile ilgilenmediğini belirtelim. Şirketin fiyat indirimleri sunması olası görünmüyor. Sızan bilgiye göre iPhone 15 799 dolar, iPhone 15 Plus ise 899 dolardan sunulacak. iPhone 15 Pro ve Pro Max'in ise 1000 doları geçmesi bekleniyor. ABD'de yürütülen kampanyaların, Türkiye'de de olmasını bekliyoruz. iPhone 15 serisi için sunulacak özel teklifler, ülkemizdeki yüksek döviz ve enflasyon farkını kapatmaya yardımcı olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

  Akıllı telefon satışları küresel olarak tarihi bir çöküş yaşıyor. Sevkiyatlar son beş yıldır düşüyor ve 2023'te son 10 yılın en düşük seviyesine ulaşacak. Bu durum ise Eylül'de iPhone 15'i piyasaya sürecek Apple için büyük bir zorluk teşkil ediyor. Şirket, iPhone 15 serisinde fiyat artışı yapacak olsa da, daha önce görülmemiş kampanyalar ile bunu dengeleyecek.

  iPhone 15 fiyat artışları kampanyalar ile dengelenebilir mi?

  ABD'de paylaşılan detaylara göre operatör firmaları iPhone 15 serisi için hazırlıklara başladı. ABD'nin en büyük GSM şirketlerinden Verizon, AT&T ve T-Mobile'ın önemli indirimler ve avantajlar sunacağı bildirildi. Bu kampanyaların benzerleri, Türkiye'deki operatörler tarafından da düzenlenebilir.

  Sektör analisti Jeff Fieldhack'e göre, bu yıl ABD'deki tüm operatör rekor düzeyde düşük satışlar gerçekleştirdi. iPhone 15 lansmanı ise şirketlere özel kampanyalar ile bu durumu tersine çevirme fırsatı veriyor.

  234234

  ABD'de yürütülecek kampanyalar, iPhone X veya iPhone 11 gibi eski modellere sahip kullanıcıları hedefleyecek. Araştırmalara göre ortalama bir kişi, akıllı telefonunu yükseltmeden önce 3-4 yıl kadar kullanıyor. Bu durum ise "özel kampanyaların" zorunluluğunu beraberinde getiriyor.

  Öte yandan Apple'ın bu rakamlar ile ilgilenmediğini belirtelim. Şirketin fiyat indirimleri sunması olası görünmüyor. Sızan bilgiye göre iPhone 15 799 dolar, iPhone 15 Plus ise 899 dolardan sunulacak. iPhone 15 Pro ve Pro Max'in ise 1000 doları geçmesi bekleniyor.

  ABD'de yürütülen kampanyaların, Türkiye'de de olmasını bekliyoruz. iPhone 15 serisi için sunulacak özel teklifler, ülkemizdeki yüksek döviz ve enflasyon farkını kapatmaya yardımcı olabilir.

  Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Akıllı Telefon iPhone 11 İphone X Türkiye Apple Eylül Gsm Teknoloji Ekonomi Haberler

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

  10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title