Hull City taraftarını Acun Ilıcalı heyecanı sardı! Tribünde açtıkları pankartla mesaj gönderdiler - Haberler
Haberi Paylaş

Hull City taraftarını Acun Ilıcalı heyecanı sardı! Tribünde açtıkları pankartla mesaj gönderdiler

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Hull City'i satın almak için gün sayan Acun Ilıcalı, İngiliz taraftarların desteğini çoktan arkasına aldı. Bir röportajında "İngiltere'den takım almak en büyük hayalimdi" ifadelerini kullanan Ilıcalı'ya taraftarlar, "Acun'un bir hayali vardı, güzel günler bizi çağırıyor" pankartı açarak cevap verdi.

Acun Ilıcalı'nın Championship ekibi Hull City'i satın alacak olması İngiltere'de konuşulmaya devam ediyor. Ünlü televizyoncunun kulübün yeni sahibi olacak olması karşısında oldukça heyecanlanan taraftarlar, açtıkları pankartla Ilıcalı'ya mesaj gönderdi.

"ACUN'UN BİR HAYALİ VARDI, GÜZEL GÜNLER BİZİ ÇAĞIRIYOR"

Hull City taraftarları, Bristol City maçı öncesi tribünde "Acun'un bir hayali vardı, güzel günler bizi çağırıyor" pankartı açıp, Türk bayraklarıyla Acun Ilıcalı'ya destek verdi. İngiliz basınına konuşan ünlü televizyoncu yaptığı açıklamada başarı için Hull City'i seçtiklerini belirtirken, "İngiltere'ye para kazanmak için gelmiyorum. Ben ve ekibim sadece başarı için geliyoruz. Bütün ruhumuz sadece başarıyla besleniyor. Başarıdan daha önemli bir şey yoktur. Elbette başarılı olmak için her şekilde hazır olmalısınız. Bu yüzden başarılı olmak için çok motive olduğumuzu söyleyebilirim." ifadelerini kullanmıştı.

Hull City taraftarını Acun Ilıcalı heyecanı sardı! Tribünde açtıkları pankartla mesaj gönderdilerHull City taraftarının açtığı pankart: Acun'un bir hayali vardı, güzel günler bizi çağırıyor

Haberler.com - Spor

İngiltere Championship Ligi, Acun Ilıcalı, Hull City, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title