Fotoğrafa yorum yağdı! Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den herkesi güldüren paylaşım - Haberler
Haberi Paylaş

Fotoğrafa yorum yağdı! Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den herkesi güldüren paylaşım

Haberler.com - Nezih Yücel Akşener - Spor
 - Güncelleme:

Eski Fenerbahçeli yıldız Volkan Demirel'in eşi, Zeynep Demirel sosyal medya hesabından esprili bir gönderi paylaştı. Volkan Demirel'in eşine verdiği "Sayemde modayı takip ediyorsun" cevabına ise beğeni yağdı.

Herkes tarafından sevilen ve takip edilen Volkan Demirel ve Zeynep Demirel çifti bir kez daha gündeme geldi. Aile yaşantısıyla örnek olan ünlü çift, sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor.

FOTOĞRAFA BEĞENİ YAĞDI

Zeynep Demirel büyük bir gözlükle çekildiği fotoğrafla eşi Volkan'a gönderme yaptı. Volkan'ın yıllar önce çekilen ve çok kez paylaşılan gözlüklü fotoğrafını da gönderiye ekleyen Zeynep Demirel'e, eski Fenerbahçeli yıldızdan cevap gecikmedi. Zeynep Demirel'in "Bakın ne buldum" şeklindeki paylaşımına Volkan Demirel, "Sayemde modayı takip ediyorsun(geriden) biraz da sen tak" diyerek cevap verdi. Bu yorum ve paylaşılan gönderi beğeni yağmuruna tutuldu.

Fotoğrafa yorum yağdı! Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den herkesi güldüren paylaşım

Fotoğrafa yorum yağdı! Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel'den herkesi güldüren paylaşım

Haberler.com / Nezih Yücel Akşener - Spor

Zeynep Demirel Volkan Demirel Fenerbahçe Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

Yücel Toprak:

Volkan kardeş ayrilmazsa yakında kafayı yer topluma mal olmuş insanların örnek aile tablosu çizmesi lazım

Hayri :

medyada i v demirelin eşi onu açtı bunu kapattı bikini falan surekli yayın furyası ben volkanın tip olarak bu işlerden hoşlandığını zannetmiyorum ama teslim olmuş demekki eşte maşallah durmak yok hababam neşriyat bıkmak bilmiyo

Baki Ertaş:

Sevdiğimiz beğendiğimiz bir sporcu ünü sınırlarımızı aşmış birinin bu şekilde bir reklama ihtiyacı olmadığını düşünüyorum tabiki taktir kendilerinind r.

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title