Sony, Ps Oyunlarını Tanıttı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  Sony, Ps Oyunlarını Tanıttı

  Skorer - Haberler | Spor
  Sony, Ps Oyunlarını Tanıttı

  Amerika, Los Angeles'da devam eden E3 2018 oyun fuarında dün gece Ubisoft'un ardından sahne sırası Sony'nin oldu.

  Zübeyr Bozkurt/ Skorer

  Sony'nin E3 2018'de tanıttığı yeni oyunları şu şekilde;

  The Last of US 2
  Fuarda yayınlanan 10 dakikalık oynanış videosunda görülen grafikler gerçekten heyecan verici, oyunun henüz çıkış tarihi belli değil. Oyun içeriği ise şu an 19 yaşında olan Ellie'nin intikam dolu serüvenini içeriyor.

  Death Stranding
  Bugüne kadar 3 videosu yayınlanan Death Stranding beklentileri yükselten bir oyun. The Walking Dead'den tanıdığımız Norman Reedus'un canlandırdığı karakter, bir yaratılış hikayesini konu alıyor. 2016 E3'de yayınlanan videoda karakterin adının "Adam" olması oyunun bir yaratılış hikayesini içerdiği teorilerini güçlendiriyor. Oyunun çıkış tarihi henüz net değil.

  Spider-Man
  PlayStation 4'e özel olarak hazırlanan Spider-Man için dün gece yeni video yayınlandı. Oyunun Eylül 2018'de çıkış yapması bekleniyor.

  Resident Evil 2
  Ünlü korku oyunlarından biri olan Resident Evil, beklenen omu kamerasıyla birlikte köklerine dönüyor lakin Leon Kennedy karakterinin yeni görünümü eleştirilere maruz kaldı. Oyun 25 Ocak 2019'da PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

  Call of Duty Black Ops 4
  FPS oyunların en köklü baş yapıtlarından COD, E3 2018'de Sony tarafından tekrar sahneye taşındı. Tamamen rekabetçi modlar ile oyun severlerin karşısına çıkacak olan oyun normalinden daha hızlı bir oynanışa sahip olacağa benziyor. PUBG ve Fortnite gibi piyasada lider oyunların ardından COD'un Blackout modunun da bu alanda kendine iyi bir yer edineceği aşikar. Oyunun çıkış tarihi 12 Ekim 2018 olarak belirtiliyor.

  Control
  Remedy Games dün akşam Sony'nin PlayStation E3 2018 sunumunda yeni bir oyun duyurdu, oyunun içeriğinde zamana hükmetmek gibi Remedy Games'in kendine has tarzlarından biri mevcut. Yine Remedy yapımı olan Quantum Brake'in de çatışma sahnelerinde zamanı durdurabiliyor, ileri geri sarabiliyordunuz. Oyunun çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

  God of War
  Sony dün gece God of War için de Game Plus modu getirileceğini duyurdu. Şu an için gelecek olan modun çalışmalarının sürdüğü oyunda kalkan, zırh vb. gibi dengelemelerin getirileceği belirtildi. Ayrıca Game Plus modunda daha önce oynadığınız oyunları, geliştirdiğiniz karakter yetenek ve eşyalarını kaybetmeden sıfırlayabileceksiniz.

  Skorer - Spor Haberleri
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500