Haberler

İbrahim Tilaver kimdir? Justin Bieber İbrahim Tilaver'e ne dedi? Reynmen'in arkadaşı İbrahim Tilaver Instagram hesabı!

Güncelleme:

Reynmen'in arkdaşı İbrahim Tilaver günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Paylaştığı hikayeler ile gündeme gelen Justin Bieber ile mesajları gündeme oturan İbrahim Tilaver kimdir? İbrahim Tilaver hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Justin Bieber'in mesaj attığı İbrahim Tilaver, Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş ile birlikte o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Dünyaca ünlü şarkıcıyla Instagram'dan konuşan İbrahim Tilaver, sosyal medyada günün en çok konuşulan isimleri arasına girdi.

İBRAHİM TİLAVER KİMDİR?

1998 doğumlu İbrahim Tilaver, liseyi İstanbul'da, Sultanahmet Endüstri Meslek Lisesin'de Bilişim Teknolojileri bölümünde bitirmiştir. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü kazanmıştır ancak maddi sıkıntılardan dolayı okuyamamıştır.

16 yaşında e-ticaret'e başlayan İbrahim Tilaver, hala bu işle ilgilenmektedir. 19 yaşına geldiğinde ise tanışmış ve daha sonradan arkadaş olduğu Influencer'ların ısrarları ile birlikte dijital medyaya başlamış ve mizah içerikli videolar üretmeye başlamıştır. YouTube gibi birçok sosyal medya mecrasında hala içerikler üretmekte ve e-ticaret'e devam etmektedir.

İbrahim Tilaver kimdir? Justin Bieber İbrahim Tilaver'e ne dedi? Reynmen'in arkadaşı İbrahim Tilaver Instagram hesabı!

JUSTİN BİEBER İBRAHİM TİLAVER'E NE DEDİ?

Sosyal medya fenomeni İbrahim Tilaver, Justin Bieber'ın gözüne çarpmayacağını düşünerek kendisine sürekli beğendiği profil hesaplarını attığını söyledi.

Justin Bieber'ın direkt mesaj kutusunu not defteri amaçlı kullandığını gösteren Tilaver, kendisine gelen mesajla büyük şaşkınlık yaşadı.

"Dostum, neden bana bu profilleri atıp duruyorsun" mesajıyla karşılaşan Tilaver, ne yapacağını şaşırdı. " Sadece merak ediyorum, evli bir adama neden bu profilleri atıp duruyorsun" yazan Justin Bieber "Umarım bunu yapmayı bırakırsın" şeklinde mesaj yazdı.

Kendisini çok sevdiğini ve mesajları görmeyeceğini tahmin ederek attığını söyleyen İbrahim Tilaver, o mesajları takipçileriyle paylaştı.

İBRAHİM TİLAVER INSTAGRAM HESABI

İbrahim Tilaver Instagram hesabını ebo kullanıcı adıyla kullanıyor.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Justin Bieber Instagram Reynmen Haberler

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Kötü koku olayı ortaya çıkardı! Anne ve oğlu yaşadıkları evde ölü bulundu

Kötü koku olayı ortaya çıkardı! Anne ve oğlu yaşadıkları evde ölü bulundu

Bakmadan Geçme

Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 23 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Trafik kazası tespit tutanağı nasıl doldurulur? Kaza raporu E-devlet sorgula! Kaza Tespit Tutanağı nedir, nasıl yazılır? Resmi Gazete bugün (23 Mayıs) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 23 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title