Haberler

Kendi Yolumda Filmi

Güncelleme:

Kendi Yolumda filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kendi Yolumda filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Film aile ve çevre baskısı sebebi ile hayatta bir türlü istediklerini yapamamış iki karakter olan Adanalı tamirci Ömer Ali ve İstanbul'dan Adana'ya bir sigorta yolsuzluğu denetimi için gelen Zeynep'in yollarının kesişmesi ve ikilinin "kendi yolları"nda gidecek cesareti kazanmalarını konu ediniyor.

Adana'nın kenar mahallesinde arabası bozulan Gökhan Özoğuz, aslında müzisyen olmak isteyen ancak aile baskısı ve zor hayat şartları sebebi ile bu hayalini gerçekleştirememiş genç bir tamirci olan Ömer Ali ile karşılaşır. Genç tamirci, Gökhan'a bir şarkısını dinletir. Gökhan şarkıyı beğenir ve Ömer Ali'ye şarkı söylemeye davam etmesini önerir. Ömer Ali konuşmalarının sonunda Gökhan'a; "Sen de benim gibi bir aileye, benimki gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?" sorusunu yöneltir. Soru Gökhan'ı etkilemiştir ve cevabını düşünmeye başlar: İnsan mı şansını yoksa şansı mı insanı yaratır?

Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Senaryo: Ali Kobanbay
Oyuncular: Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Ferit Aktuğ, Okan Çabalar, Erkan Can, Suzan Aksoy, Çağatay Aras, Tuncer Salman
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Kendi Yolumda
Yapımcı Firma: Athena Yapım
Yapım Yılı: 2020
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım
Vizyon Tarihi: 06.03.2020


Kaynak: InterSinema.com / Sinema

Gökhan Özoğuz Ömer Ali Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
Hatay'ın Arsuz ilçesinde hissedilen sıcaklık 62,5 derece

Hatay'ın Arsuz ilçesinde hissedilen sıcaklık 62,5 derece

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title