Samsunsporlu 'Şirin Anne'nin Feci Ölümü

Samsunsporlu 'Şirin Anne'nin Feci Ölümü

Fanatik Samsunspor Taraftarı "Şirin Anne" Lakaplı Rukiye Yılmaz, Samsunspor Kulübü'nden Dönerken Trenin Altında Kalarak Feci Şekilde Can Verdi.

Samsunsporlu 'Şirin Anne'nin Feci Ölümü

Fanatik Samsunspor taraftarı "Şirin Anne" lakaplı Rukiye Yılmaz, Samsunspor Kulübü'nden dönerken trenin altında kalarak feci şekilde can verdi.

Olay, Samsunspor Tesisleri yanında bulunan üst geçit altında bu akşam saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsunspor Kulübü'nü ziyaret eden Rukiye Yılmaz, evine giderken demiryolu üzerinden karşıya geçtiği sırada Samsun Garı'ndan kalkıp Gelemen'e giden makinist M.G. ve H.Y. idaresindeki DDY ait lokomotifin altında kaldı. Lokomotifin parçalayarak ikiye böldüğü yaşlı kadın, olay yerinde feci şekilde hayatını kaybetti. Makinist olayın fark etmedi ve lokomotifi Tekkeköy ilçesi

Gelemen mevkisindeki depoya götürdü. Olay, saat 19.00 sıralarında vatandaşlar tarafından tesadüfen fark edildi ve polise haber verildi. Olay yerine gelen Samsunsporlu futbolcular, yöneticiler ve taraftarlar, Şirin Annelerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Samsunsporlu futbolcular ve taraftarlar, Rukiye Yılmaz için gözyaşı döktü. Şirin Anne'nin rayların üzerine dağılan parçalarını Samsunsporlu futbolcular ve taraftarlar son defa ona iyilik yaparcasına toplayarak tabuta koyup omuzladıkları tabutu da cenaze

aracına taşıdılar. Rukiye Yılmaz'ın ikiye bölünmüş bedeni, 2 ayrı tabuta konularak otopsi için Samsun Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayı polisten öğrenen makinist M.G. ve H.Y., Canik Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(MAY-SA-ÖK-Y)

Kaynak: İHA