Sakarya - Ek Görüntü//İşsiz Kız, Durakta Bulduğu 4 Bin Liray

Sakarya - Ek Görüntü//İşsiz Kız, Durakta Bulduğu 4 Bin Liray

Adapazarı'nda İşsiz 26 Yaşındaki Seher Malkoç Otobüs Durağında Bulduğu 4 Bin Lirayı Sahibine Teslim Etti. Paranın, Süper Amatör Lig Play- Off Takımlarından Hanlı Beldespor Futbolcularına Dağıtılacak Maç Primi Olduğu Belirtildi.

Sakarya - Ek Görüntü//İşsiz Kız, Durakta Bulduğu 4 Bin Liray

Adapazarı'nda işsiz 26 yaşındaki Seher Malkoç otobüs durağında bulduğu 4 bin lirayı sahibine teslim etti. Paranın, Süper Amatör lig Play- Off takımlarından Hanlı Beldespor futbolcularına dağıtılacak maç primi olduğu belirtildi.

Hanlı Beldespor Antrenörü Çetin Çal geçen cumartesi Adapazarıspor maçı öncesi futbolculara dağıtılacak 4 bin lira tutarındaki maç priminin bulunduğu zarfı İstasyon Meydanı yakınlarındaki otobüs durağında düşürdü. Adapazarı Belediyesi'ne iş yapan taşeron firmada ş§alışırken 2 ay ş"nce iş akdi feshedilen Seher Malkoç, otobüs durağında para dolu zarfı buldu. Zarfın üzerinde yazan 'Hanlıspor' yazısını gören Malkoç, dün parayı götürüp Hanlı Beldespor yöneticilerine teslim etti.

Antrenör Çetin Çal, bu olaydan sonra üzüntü içinde maça çıktıklarını ancak bir gün sonra paranın getirilip kendisine teslim edilmesinin asil bir davranış olduğunu söyleyedi. Çal, "Seher hanım herkese örnek olacak asil bir davranış sergiledi. Üstelik iki ay önce işsiz kalmasına ve paraya ihtiyacı olmasına rağmen böylesine bir davranış herkese örnek olacak bir ders niteliğindedir. Hanlı Beldespor'un yöneticileri ve sporcuları adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

Olaydan sonra Hanlı Beldespor yönetimi tarafından yemekte ağırlanan Seher Malkoç ise sadece görevini yaptığını ve paranın futbolcuların alın teri olduğunu söyledi.