Haberler

Eczacılar Vakfı, depremden etkilenen eczacılık fakültesi öğrencilerine burs kampanyası başlattı

Güncelleme:

Eczacılar Vakfı Başkanı İhsan Turnalar, Kahramanmaraş depremlerinden etkilenen eczacılık fakültesi öğrencileri için başlattıkları burs kampanyasına destek çağrısında bulundu. Kampanya, Eczacılar Vakfı'nın öncülüğünde hayata geçiriliyor.

Eczacılar Vakfı Başkanı İhsan Turnalar, Kahramanmaraş depremlerinden etkilenen eczacılık fakültesi öğrencileri için başlattıkları burs kampanyasına destek çağrısında bulunarak, "Türk eczacıları olarak, genç nesillerin yanında olup umutlarını yeşertmek en büyük sorumluluğumuzdur" dedi.

Üniversitelerin açılmasına kısa bir zaman kala, Eczacılar Fakülteleri Dekanlar Konseyi Yürütme Kurulu tarafından başlatılan bağış kampanyası, depremden etkilenen eczacılık fakültesi öğrencilerine destek olmaya devam ediyor. Kampanya, Eczacılar Vakfı'nın öncülüğünde Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği, Etkin Eczacılık Derneği, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Mezunlar Derneği ve Tüm Eczacı İşverenler Sendikası (TEİS) gibi önemli paydaşların desteğiyle hayata geçiriliyor.

Eczacılar Vakfı, depremden etkilenen eczacılık fakültesi öğrencilerine destek olma çabalarını sürdürüyor. Bu amaç doğrultusunda www.eczacilarvakfi.org internet sitesi üzerinden bağış kampanyasına destek bekleniyor. Kampanya kapsamında belirlenen burs miktarının alt sınırı 250 TL, üst limit ise sınırsız.

"GELECEĞİN ECZACILARINA DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUZ"

Eczacılar Vakfı Başkanı İhsan Turnalar, kampanya hakkında yaptığı açıklamada, "Üniversitelerin açılmasına sayılı günler kala, depremden etkilenen eczacılık fakültesi öğrencilerine destek olmak için başlattığımız kampanyanın sürdüğünü hatırlatmak istiyoruz. Türk eczacıları olarak, genç nesillerin yanında olup umutlarını yeşertmek en büyük sorumluluğumuzdur. Tüm meslektaşlarımızı ve toplumu, Depremzedelere Destek Burs Kampanyası'na katılarak geleceğin eczacılarına destek olmaya davet ediyoruz. Birlikte hayal ettiğimiz güzel bir dünyayı inşa edebileceğimize inanıyoruz. Kampanyamıza gösterilecek her türlü katkı önemlidir."

Kaynak: ANKA / Sağlık

Kahramanmaraş Burs Eğitim Sağlık Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title