Roland Garros 2011 Fransa Açık Tenis Turnuvası Panasonic İLE 3d Olarak Evlere Geliyor!

Roland Garros 2011 Fransa Açık Tenis Turnuvası Panasonic İLE 3d Olarak Evlere Geliyor!

Panasonic, Fransa Tenis Federasyonu Ve Eurosport İşbirliğiyle Gerçekleştirilecek Olan 3D Roland Garros Yayını Sayesinde Televizyon İzleyicileri Kendilerini Adeta Kortta Hissedecek.

Roland Garros 2011 Fransa Açık Tenis Turnuvası Panasonic İLE 3d Olarak Evlere Geliyor!

Panasonic, Fransa Tenis Federasyonu ve Eurosport, Roland Garros 2011 Fransa Açık Tenis Turnuvası'nın Avrupa'da (Fransa hariç) 3D olarak yayınlanacağını duyurdu. Panasonic ve Fransa Tenis Federasyonu 2010 yılındaki turnuvanın Avrupa'daki perakende mağazalarında 3D yayınlanmasının getirdiği başarının ardından işbirliklerini daha da genişletti.

Tüketiciler bu yılki turnuvayı ev konforunda ve üstelik 3D olarak izleyebilecek.
22 Mayıs - 5 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan ve dünyanın en prestijli spor etkinliklerinden biri olarak gösterilen Fransa Açık, 3D uyumlu televizyonlardan üç boyutlu olarak Türkiye'den de izlenebilecek.

Henüz bir 3D televizyona sahip olmayanlar ise birbirinden heyecanlı karşılaşmaları Teknosa, Media Markt, Electroworld, Darty ve Vatan Bilgisayar gibi teknoloji mağazalarında kurulacak olan Panasonic 3D stantlarından izleyebilecekler.

Panasonic Avrupa Başkanı ve CEO'su Laurent Abadie konuyla ilgili şunları söyledi: "Geride bıraktığımız yılda daha fazla 3D teknolojisi kullanılabilir hale geldi, üretilen içeriklerin sayısı arttı ve şimdi de 3D kanallar yayına başladı. 2011'in bu devrimci teknolojinin daha geniş kitlelere yayılacağı bir yıl olacağından şüphemiz yok."

Panasonic Elektronik Şatış A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Shigeo Suzuki ise şunları söyledi: "Roland Garros'a Türkiye'den çok büyük bir ilgi var. Panasonic olarak 3D teknolojimiz ile tenis tutkunlarınının bu büyük spor organizasyonunu ev konforunda ve kendilerini adeta turnuvanın ortasındaymış gibi hissedecekleri şekilde izlemelerini sağlıyoruz.

Ancak turnuvayı evlerinde seyredemeyenler için teknoloji mağazalarındaki Panasonic 3D standlarında da bu imkanı sunuyor olacağız."
Eurosport Başkanı ve CEO'su Laurent-Eric Le Lay Fransa Açık'ın 3D yayınının çarpıcı içeriklerle son teknolojinin mükemmel bir birlikteliğini yansıttığını ifade etti.

Fransa Tenis Federasyonu Medya ve Sponsorluk Direktörü Michel Grach da bu tarihi organizasyonu Panasonic ve Eurosport ile birlikte Avrupa'daki tenis severlere 3D teknolojisinin gerçeklik duygusu ile sunmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.
Roland Garros 3D canlı yayınlarının izlenebileceği teknoloji mağazaları illere göre şöyle sıralanıyor: