Haberler

Mustafa Sarıgül, özel jette seyahat ederken ekonomiyi ve yoksulluğu eleştirdi

Güncelleme:

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, özel jette seyahat ettiği sırada kredi kartlarının taksitinin kaldırıldığını iddia ederek tepki gösterdi. Ekonomiyi ve yoksulluğu eleştiren Sarıgül, "Kredi kartına taksiti kaldırdınız. Binlerce yurttaşımız kredi kartlarına taksit yaptırıyor. Soruyorum. Bu kredi kartları olmadan yaşamınızı geçindirebiliyor musunuz?" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, sosyal medyada paylaştığı videolara bir yenisini ekledi. Bu kez videosunu özel jette seyahat ettiği sırada çeken Sarıgül, kredi kartlarının taksitinin kaldırıldığını iddia ederek tepki gösterdi.

"BU KREDİ KARTLARI OLMADAN YAŞAMINIZI GEÇİNDİREBİLİYOR MUSUNUZ?"

Ekonomiyi ve yoksulluğu da eleştiren Sarıgül, "Kredi kartına taksiti kaldırdınız. Binlerce yurttaşımız kredi kartlarına taksit yaptırıyor. Soruyorum. Bu kredi kartları olmadan yaşamınızı geçindirebiliyor musunuz?" dedi.

Mustafa Sarıgül, özel jette seyahat ederken ekonomiyi ve yoksulluğu eleştirdi

DEZENFORMASYONLA MÜCADELE MERKEZİ, İDDİAYI YALANLADI

İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, Sarıgül'ün de dile getirdiğikredi kartlarının taksitinin kaldırıldığı iddialarını yalanladı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bazı sosyal medya hesaplarında yer alan "Kredi kartına taksit kaldırıldı." iddiası doğru değildir. Hazine ve Maliye Bakanlığı veya ilgili kuruluşlar tarafından, kredi kartı kullanımlarında taksit uygulamasının kaldırılmasına ilişkin hayata geçirilmiş herhangi bir düzenleme bulunmamaktadır. Kredi kartları konusunda doğru olmayan bilgiler üzerinden, piyasanın işleyişini bozabilecek mesnetsiz ve spekülatif açıklamalar yapıldığı tespit edilmiştir. Resmi kurum ve yetkililerin dışında yapılan açıklamalara itibar etmeyiniz."

Mustafa Sarıgül, özel jette seyahat ederken ekonomiyi ve yoksulluğu eleştirdi

Kaynak: Haberler.com / Politika

Mustafa Sarıgül Finans Politika Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 20 Nisan Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! 22 Nisan Pazartesi günü okullar tatil mi, yarım gün mü? 20 Nisan Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Sadettin Saran kimdir, serveti ne kadar?
500

Yorumlar (43)

duyarlı vatandaş:

Bu da ayrı bir komedi ;) sahi 600 milletvekili tam olarak neden maaş alıyor?

348
5
yanıtYanıtla
Alkurt:

Tam komedi,

yanıt93
yanıt1
habar mabar:

darıl darıldım ben sana canım şarkısı fonda

yanıt2
yanıt0
ali tartan:

Aynı tiktokçular gibisin işin gücün palyaçoluk yapmak

293
5
yanıtYanıtla
Cevdet Karaduman:

Çok tehlikeli bir adam ülke bunun umrunda değil işi gücü şov.

236
5
yanıtYanıtla
Atilla Asn:

Bunun kullanım süresı geçeli yıllar oldu ama hala var ,bitmediniz be kardeşim gidi. Artık yeter.

208
1
yanıtYanıtla
Export 86:

600 milletvekilinin özetidir mustafa sarıgül

162
2
yanıtYanıtla
Firat Tas:

Bence bunun akli melekeleri yerinde değil biraz değişik bir tip

141
4
yanıtYanıtla
VATOZZ:

Fenomen:))

122
4
yanıtYanıtla
Şehmus Oğuz:

O kadar milletvekilinden sadece fenomen olanları tanıyan sadece benmiyim ??

94
3
yanıtYanıtla
Tüm 43 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title