Polis Teşkilatının Kuruluşunun 163. Yıl Resepsiyonu

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 163. Yıl Resepsiyonu

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Akdeniz Üniversitesi'nde Yaşanan Silahlı Olayın Bütün Boyutlarıyla Araştırıldığını Belirterek, Aranan Şahsın En Kısa Sürede Yakalanacağına İnandığını Bildirdi.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 163. Yıl Resepsiyonu

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Akdeniz Üniversitesi'nde yaşanan silahlı olayın bütün boyutlarıyla araştırıldığını belirterek, aranan şahsın en kısa sürede yakalanacağına inandığını bildirdi.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 163. yıldönümü nedeniyle Dikmen Polisevi'nde gerçekleşen resepsiyona İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, üst düzey askeri yetkililer, Ankara'da görevli yabancı misyon temsilcileri ve Emniyet Genel Müdür Yardımcıları katıldı. Emniyet Genel Müdürü Köksal ve eşi Olcay Köksal konukları kapıda karşıladı. Bakan Atalay, resepsiyona gelişi sırasında basın mensuplarının Akdeniz Üniversitesi'ndeki silahlı olay ile ilgili sorusuna, "Bütün boyutları ile oradaki olay araştırılıyor. Bilinmeyen bir nokta yok. Bu kişi ile ilgili bütün bilgiler elimizde. (Aranan şahsın) en kısa sürede yakalanacağına inanıyorum" diye cevap verdi.

(BC-OK-Y)

Kaynak: İHA