İngiliz Devi Manchester City, Galatasaraylı Ozan'ı Takibe Aldı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

  İngiliz Devi Manchester City, Galatasaraylı Ozan'ı Takibe Aldı

  Skorer - Haberler | Spor

  İngiliz devi Manchester City, Galatasaray'da forma giyen 18 yaşındaki Ozan Kabak'ın transferi için harekete geçti.

  Galatasaray'da bu sezon savunma hattında forma giymeye başlayan genç stoper Ozan Kabak, Avrupa'nın dev kulüpleri tarafından takip ediliyor. İtalya basınına yansıyan haberler de, İngiliz devi Manchester City'nin Ozan'ı izletmeye başladığı iddia edildi.

  Avrupa'daki birçok dev kulübün scoutunun 18 yaşındaki futbolcuyu takip ettiği, Inter için en ciddi rakibin Manchester City olduğu aktarıldı. Potansiyel ve gelecek olarak 17 milyon euro değer biçilen Ozan için City'nin ayrı bir planı daha olduğu kaydedildi.

  SERBEST KALMA BEDELİ OLABİLİR

  İddiaya göre Ozan'ın 7 milyon euroluk bir serbest kalma maddesine transfer olma durumu olduğu vurgulandı. Bu nedenle de İngiliz ekibinin hemen devreye girip, Enes Ünal'dan sonra ikinci bir Türk oyuncusunu transfer etmeyi istediği öne sürüldü.

  Ozan Kabak'ı ayrıca Inter, Sevilla, Roma ve B.Dortmund scoutları da izliyor.

  İngiliz Devi Manchester City, Galatasaraylı Ozan'ı Takibe Aldı

  İngiliz Devi Manchester City, Galatasaraylı Ozan'ı Takibe Aldı
  Skorer - Spor Haberleri
  Yorumlar (7)
  GÖKHAN BABAAKBABABABA:PENALTICI OZAN ANCA BODOZLAMA GİR MİLLTEE VAROŞ KAMİLİ SENİ
  9 Köyden Kovulan Doğrucu:Sanki ilk 11e mi alacak. Enes gibi alıp kiralayacak. m. city, porto gibi ucuza alıp oynatıp para kazanmıyor. genç oyuncu alıp kiralaya kiralaya tecrübe kazandırıp satıyor.
  kartal haber:ozan bu paratorun elinde kabak gibi patlayacak. bu egoyla futbolcu yetişmez Türk futbolunu bitirdi bu paragöz parator
  500