Akbil Basmayan 4 Kişiyle Tartışan Otobüs Şoförünün Bıçaklandığı Anların Görüntüleri Ortaya Çıktı

Akbil Basmayan 4 Kişiyle Tartışan Otobüs Şoförünün Bıçaklandığı Anların Görüntüleri Ortaya Çıktı

Beyoğlu'nda otobüse bindikten sonra akbil basmayan, 4 kişi ile otobüs şoförü arasında çıkan kavgada, otobüs şoförü bacağından bıçaklandı. O anlar otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.

Beyoğlu'nda özel halk otobüsüne bindikten sonra akbil basmayan 4 kişi ile otobüs şoförü arasında çıkan kavgada otobüs şoförü bacağından bıçaklanmıştı. O anların kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Olay Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı'nda geçtiğimiz cumartesi günü saat 08.00 sıralarında meydana gelmişti. İddiaya göre Taksim-Kayaşehir hatlı özel halk otobüsüne 4 kişi akbil kullanmadan bindi. Bir süre sonra Şoför Kılıç ile akbil kullanmayan 4 kişi arasında tartışma çıktı. Kılıç bacağından bıçaklanırken saldırganlar kaçmıştı.

OLAY ANI OTOBÜS KAMERASINA YANSIDI

Yaşanan olayın kamera görüntüleri ortaya çıktı. Otobüste bulunan kameralara yansıyan görüntülerde otobüse binen 4 kişiden sadece bir tanesinin akbil kullandığı görülüyor.

AKBİL BASMADIKLARI İÇİN BIÇAKLANIYORLAR

Bir süre sonra ise şoförün akbil kullanmayanları uyararak aşağı indirmeye çalıştığı görülüyor. Daha sora çıkan tartışmada ise bir kişinin elindeki bıçakla şoförü bacağından yaralayarak kaçtığı anlar kameralara yansıyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.