Katil Olduğu İddia Edilen Damat, Canlı Yayında Gözaltına Alındı

Katil Olduğu İddia Edilen Damat, Canlı Yayında Gözaltına Alındı

24.12.2018 17:16 | Son Güncelleme: 24.12.2018 18:41

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında katil olduğu iddia edilen Tuncer Ustael, stüdyoda gözaltına alındı.

Müge Anlı canlı yayınında şok eden gelişme yaşandı. Katil olduğu iddia edilen damat Tuncer Ustael aile içi şiddetten dolayı canlı yayınında gözaltına alındı.

"BİR SÜRÜ İNSAN ÖLDÜRDÜ!"

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Havva Palu, damat Tuncer Ustael tarafından suçlandı. Ustael, aslında kendisinin katil olduğunu iddia eden Havva Palu'nun bir katil olduğunu söyledi. Katil olduğu iddia edilen damat Tuncer Ustael, Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı. Kendisini suçlayanların 1987'den beri birçok can aldığını söyledi. Ustael, "Affedin ama ben hamile kalmadım. Karnımdaki çocuğu ben öldürmedim. Ve dahası bunlar birleşip kendi ağabeylerini nasıl öldürdüklerini de anlatsın" dedi. Kimseyi tehdit etmediğini de belirten Ustael, "Veysel Talhal'ı da bunlar öldürdü. Hikmet Şahin, Emine Talhal, Yusuf Şimşek, Veysel Talhal tedavi olduktan sonra öldürdü." şeklinde konuştu.

"6 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA İŞKENCE EDİYORLARDI"

Müge Anlı canlı yayınına bağlanan Saadet Bey ve Avni Bey, Palu ailesinin 6 yaşındaki kızlarına işkence yaptığını belirtti.

Katil Olduğu İddia Edilen Damat, Canlı Yayında Gözaltına Alındı
Haber Yorumları (25)
KAAN: HUKUKDA HİÇBİR SUÇ TEK TARAFLI OLMAZ AMA SENİ SEVMEYEN SEVMİYORDUR YANİ ARTIK SENİ İSTEMİYORDUR SIRF BUNUN İÇİN BİR İNSANIN HAYATINA KASIT EDİLMEZ ANCAK VE ANCAK EĞER SENİN HAYATINA KASIT EDİLİYORSA KENDİNİ KORUMAK İÇİN YAPARSIN. . .
KORKTUM LAN: Hannibal Lechter''in sülalesi galiba bunlar :)))
NERON: Nasıl bir memlekette yaşıyormuşuz en yaşlı kadın süper yalancı çocukları donuk bakışlı katil suratlı, torunun içine şeytan girdi diye ispirto içirip ağaca bağlayıp öldürüyorlar nir anne ve bir kızı kayıp bunların ise hepsi dışarıda. Doldurun samanlığa yakın hepsini.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title