Öner: "Kupayı Bu Yıl da İstiyoruz"

Öner: "Kupayı Bu Yıl da İstiyoruz"

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Fortis Türkiye Kupası'nda Çaykur Rizespor Karşısında Alınan 3-1'lik Galibiyet Sonrası Hedeflerinin Kupayı Yine Kazanmak Olduğunu Söyledi.

Öner:

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, Fortis Türkiye Kupası'nda Çaykur Rizespor karşısında alınan 3-1'lik galibiyet sonrası hedeflerinin kupayı yine kazanmak olduğunu söyledi.

Karşılaşma sonunda basın mensuplarına açıklama yapan Kenan Öner, gruptan çıkıp yollarına devam edeceklerini belirterek, "Geçen sene kazandığımız kupayı bu sene de müzemize götürmek istiyoruz. Bugün Nobre'nin gol atması da bizim için ayrıca güzeldi. Gençlerbirliği'ni de yenip grubu lider bitirmek istiyoruz" dedi.

Beşiktaş İdari Menajeri Ali Gültiken ise lig ve UEFA Kupası'ndan sonra Fortis Türkiye Kupası'nda zorlu bir karşılaşma yaptıklarını belirterek, "Bugün futbolcularımız çok iyi mücadele etti. Oyunun hakimi bizdik ve istediğimiz sonucu aldık" dedi.

Siyah-beyazlı ekibin kaptanı İbrahim Üzülmez ise, Nobre'nin gol atmasını ondan daha çok istediğini ifade ederek, "Nobre, çok iyi niyetli bir futbolcu ve bize de çok katkıda bulunuyor. Gol atmasına çok sevindik" diye konuştu.

İbrahim Üzülmez, kendi attığı gol için de, "Bu golü biz Ricardinho ile birlikte attık. Golün yarısı onundur. Çünkü çok güzel bir pas çıkarttı" dedi.

Uzun bir aradan sonra siyah-beyazlı formayla gol atan Mert Nobre de çok sevindiğini söyledi.

Ailesinin, taratfarlarının ve sevenlerinin de bu gole çok sevindiğini kaydeden Nobre şunları söyledi:

"Ben de beni seven insanları sevindirdiğim için mutluyum. Bugün diğer maçlara oranla çok daha fazla pozisyon yakaladık. Ben de golümü attım."

Kaynak: AA