Nevada Haberleri

Nevada haber, Nevada son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nevada - 06.11.2020
ABD başkanlık seçiminde Georgia eyaletinde oylar yeniden sayılacak
Toplam 71 seçici delegeyi temsil eden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona, Nevada ve Alaska eyaletlerinde seçim sonuçları halen netleşmiş değil.
Nevada - 06.11.2020
Trump'ın seçim ekibi: Seçimler henüz bitmedi
Nevada'da ise yasa dışı kullanılmış birçok oy tespit edildiğinin savunulduğu açıklamada, Trump'ın Arizona'da da kazanacağı belirtildi.
Nevada - 06.11.2020
New York borsası düşüşle açıldı
Ülkede başkanlık seçimlerinin üzerinden iki gün geçmesine rağmen Pensilvanya, Georgia, Kuzey Carolina, Arizona, Nevada ve Alaska'daki oy sayım işlemlerinin devam etmesi nedeniyle seçim sonuçları henüz netlik kazanmadı.
Nevada - 06.11.2020
ABD başkanlık seçiminde Biden, Pensilvanya eyaletinde öne geçti
Toplam 71 seçici delegeyi temsil eden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona, Nevada ve Alaska eyaletlerinde seçim sonuçları halen netleşmiş değil.
Nevada - 06.11.2020
ABD başkanlık seçiminde Demokratlar, Georgia eyaletinde öne geçti
Toplam 71 seçici delegeyi temsil eden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona, Nevada ve Alaska eyaletlerinde seçim sonuçları halen netleşmiş değil.
Nevada - 06.11.2020
Biden: "Kimse demokrasiyi elimizden alamayacak"
ABD başkanlık seçimlerinde geçici sonuçlara göre adaylardan ikisi de henüz seçim galibiyetini ilan etmesine yetecek seçici delege sayısına ulaşabilmiş görünmüyor. Galibi belirleyecek kilit eyaletlerden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona ve Nevada'da seçim sonuçları henüz netleşmiş değil.
Nevada - 06.11.2020
Facebook, Trump destekçilerinin seçim sonuçlarını protesto ettiği grubu yasakladı
ABD başkanlık seçimlerinde geçici sonuçlara göre adaylardan ikisi de henüz seçim galibiyetini ilan etmesine yetecek seçici delegeye sayısına ulaşabilmiş görünmüyor. Galibi belirleyecek kilit eyaletlerden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona ve Nevada'da seçim sonuçları henüz netleşmiş değil.
Nevada - 06.11.2020
Son Dakika | Küresel piyasalar, ABD'nin istihdam raporuna odaklandı
ABD'de seçim sonuçlarına ilişkin belirsizlik devam ederken, oy sayımının tamamlandığı eyaletlerdeki geçici sonuçlara göre, Demokrat aday Joe Biden 264, Cumhuriyetçi aday Donald Trump ise 214 seçici delege sayısına ulaştı. Başkanlık seçimlerinin üzerinden bir gün geçmesine karşın Pensilvanya, Georgia, Kuzey Carolina, Arizona, Nevada ve Alaska'daki oy sayım işlemlerinin devam etmesi nedeniyle seçim sonuçları henüz netlik kazanmadı.
Nevada - 06.11.2020
Son dakika haberleri... New York borsası yükselişle kapandı
Başkanlık seçimlerinin üzerinden bir gün geçmesine, Pensilvanya, Georgia, Kuzey Carolina, Arizona, Nevada ve Alaska'daki oy sayım işlemlerinin devam etmesi nedeniyle seçim sonuçları henüz netlik kazanmadı.
Nevada - 05.11.2020
Son dakika gündem: Trump'ın seçim ekibi "usulsüzlük" gerekçesiyle Nevada'da oy sayımlarının durması için dava açtı
Son dakika haberler: ABD Başkanı ve Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'ın seçim kampanya ekibi, Nevada eyaletindeki oylarda usulsüzlükler tespit ettiklerini, oy sayma işlemlerinin bir süreliğine durdurulması için dava açtıklarını belirtti.
Nevada - 05.11.2020
New York borsası yükselişle açıldı
Seçimin kaderini belirlemesi öngörülen kilit eyaletlerden Pensilvanya, Kuzey Carolina, Georgia, Arizona, Nevada ve Alaska'da seçim sonuçları henüz netleşmedi.
Nevada - 05.11.2020
Trump ve seçim ekibi bugün kritik eyaletlerden Nevada'da basın toplantısı düzenleyecek
ABD Başkanı Donald Trump ve seçim ekibi bugün seçim sonuçlarının netleşmesi için en kritik eyaletlerden biri olan Nevada'nın Las Vegas kentinde "önemli bir duyurunun yapılacağı" basın toplantısı düzenleyecek.
Nevada - 05.11.2020
ABD siyasetinde yeni bir kriz kapıda
Ulusal anketler, ana akım medya ve seçim sonuçları Joe Biden, şimdiye dek açıklanan oy sayımında yüzde 50,4 oranla önde gidiyor ve kazandığı eyaletler listesi şöyle: Washington D.C., Arizona, Vermont, Massachusetts, Delaware, Maryland, New York, New Jersey, Illinois, Colorado, Connecticut, New Mexico, California, Oregon, New Hampshire, Virginia, Rhode Island, Minnesota, Hawaii, Maine, Michigan, Wisconsin. Cumhuriyetçi aday Donald Trump ise Kentucky, Indiana, Oklahoma, Alabama, Arkansas, Güney Dakota, Güney Carolina, Nebraska, Tennessee, Missouri, West Virginia, Utah, Wyoming, Kuzey Dakota, Kansas, Ohio, Idaho, Louisiana, Mississippi, Texas, Montana, Iowa, Florida'da kazandı. Ayrıca Nevada eyaletinde yüzde 75'i açılan oylarda Biden'ın az farkla Trump'tan önde olduğu da ilan edilirken Trump, Pensilvanya'da önde olduğunu iddia etti.
Nevada - 05.11.2020
BIST100 yüzde 0.44 yükseldi, dolar 8.47 lirada
"Başkanlığa giden 270 oya ulaşmak için Biden'ın Ge'orgia (16), North Carolania (15), Nevada (6), Pennsylvania (20) eyaletlerinden birini alması yetiyor.
Nevada - 05.11.2020
ABD seçimleri ne zaman bitiyor? ABD seçimlerini kim kazandı? Amerika seçimi son durum! Biden açıklama yaptı!
Georgia, Güney Karolina, New Hampshire - TSİ 03.00 Ohio, Kuzey Karolina TSİ 03.30 Florida, Michigan, Pensilvanya, Arkansas, Oklahoma, Mississippi, Alabama- TSİ 04.00 Texas, New York, Arizona, Colorado, Minnesota, Wisconsin- TSİ 05.00 Nevada, Iowa, Utah- TSİ 06.
Nevada - 04.11.2020
ABD'de posta yoluyla kullanılan çok sayıda oy henüz seçim merkezlerine ulaşmadı
Toplam delege sayısı 87 olan Pensilvanya, Michigan, Wisconsin, Kuzey Carolina, Georgia, Nevada, Arizona ve Alaska eyaletlerinde halen oy sayımı devam ediyor.
Nevada - 04.11.2020
ABD başkanlık seçimlerinde 16 delegeye sahip Michigan'da Demokratların adayı Joe Biden seçimi kazandı.
ABD başkanlık seçimlerinde 16 delegeye sahip Michigan'da Demokratların adayı Joe Biden seçimi kazandı.
Nevada - 04.11.2020
Son Dakika | Trump'ın Kampanya Danışmanı: "Yasal yollarla kullanılmış tüm oylar sayılırsa Trump seçimleri kazanır"
Stepien, gazetecilere yaptığı açıklamada, kritik eyaletler olan Michigan, Nevada, Georgia ve Pennsylvania gibi eyaletlerde kazanacaklarına inandıklarını belirterek, Wisconsin'de oy farkının yüzde 1 civarında olduğunu ve buradaki oyların tekrar sayılabileceğini kaydetti.
Nevada - 04.11.2020
ABD'nin Nevada eyaletinde silahlı çatışma: 4 ölü
NEW ABD'nin Nevada eyaletine bağlı Henderson şehrinde meydana gelen silahlı çatışmada 4 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Nevada - 04.11.2020
ABD'de tarihi seçim: Trump mı Biden mı?
Amerikalılar, yeni başkanlarını seçmek için sandık başına gitti. Açıklanan ilk sonuçlara göre Joe Biden fazla delege sayısı ve toplam oyda önde görünüyor ancak Donald Trump, Florida ve Teksas gibi kritik eyaletleri kazandı. Her iki lider seçim sonuçlarıyla ilgili ilk konuşmasını yaptı. Biden taraftarlarına sabırlı olmalarını, seçimi kazanacaklarını söylerken, Donald Trump Kuzey Carolina'da oy sayımının bir anda durduğunu belirterek seçimlere hile karıştırıldığını iddia etti ve Yüksek Mahkemeye gideceklerini belirtti. ABD'de şu ana kadar resmi olmayan sonuçlara göre 50 eyaletin 41'inde seçimin galibi belli oldu. Açıklanan ilk sonuçlara göre Joe Biden fazla delege sayısı ve toplam oyda önde görünüyor ancak Donald Trump, Florida ve Teksas gibi kritik eyaletleri kazandı.Cumhuriyetçiler Wisconsin, Michigan, Pennsylvania, Kuzey Carolina, Georgia ve Alaska'da seçimi önde götürüyor. Demokratlar ise Maine, Arizona ve Nevada'da eyaletlerinde ipi göğüslüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nevada Haberleri | Nevada Haber - Haberler - Sayfa 3 - Nevada haberleri, son dakika nevada haber ve gelişmeleri burada. Demokrat başkan adayı Joe Biden: 300 delegeye ulaşma yolunda ilerliyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 21:56:09. #1.13#

title