Mut İlçe MHP Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi Atandı

Mut İlçe MHP Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi Atandı

27.11.2014 13:42 | Son Güncelleme: 27.11.2014 13:42
Mut İlçe MHP Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi Atandı

MHP Mut İlçe Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi atandı.

MHP Mut İlçe Başkanlığı'na Durmuş Ali Çerekçi atandı.

23 Haziran 2014 tarihinden bu yana vekaleten göreve gelen Kamil Aydın’ın yerine MHP Mut İlçe Başkanlığı görevine Durmuş Ali Çerekçi getirildi.

Genel Merkez tarafından atanan Çerekçi, ilçeye hizmet için bu göreve getirildiğini belirterek, yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte partimi en üst düzeye çıkarmak için gayret göstereceklerini söyledi. MHP ilçe teşkilatında görev almış olan arkadaşların yaptığı çalışma ile mutta belediye başkanlığı kazandıklarını ve bu başarıdan dolayı arkadaşlarına teşekkür ettiğini ifade eden Çerekçi, "Şimdi görev bize devredildi. Biz bu bayrağı aldık. Ve devir aldığımız bayrağı en yukarıya taşımak için var gücümüzle çalışacağız." diye konuştu

Yönetim ise Cavit Nizamoğlu, Tunahan Meydan, Hüseyin Işık, Abdullah Cura, Hatice Özer, Mustafa Düzenli, Mehmet devam, Burak Parça, Mehmet Kaya, Habip Kaya, Mesut Yıldız, Ahmet Baştuğ, Gözde güngörmez, İdris Ünal, İbrahim Ak, İbrahim Yeşil, Mithat eşim, Özgür Yeşil, İsmail Bar, Hasan Ali Ata, Oktay Gezer, Kamil Aydın, Habip Yalçın, Kasım Çelik, Mehmet Keven, Saim Tekin, Emin Ali Güzlek, Mustafa Ünan, Elif Çetin, Mehmet Volkan Yılmaz, Hüseyin Ataman, Hasan Gül, Ali Günendi, Salih Günay, Mehmet eski ve Ahmet Kalemci’den oluştu.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title