Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü - Haberler
Haberi Paylaş

Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü

Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde, eşiyle birlikte gittiği misafirlikten evine dönen 32 yaşındaki Turgay Sururi Şahin, bir süre sonra belirlenemeyen bir nedenle fenalaşıp yaşamını yitirdi.

Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde, eşiyle birlikte gittiği misafirlikten evine dönen 32 yaşındaki Turgay Sururi Şahin, bir süre sonra belirlenemeyen bir nedenle fenalaşıp yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulan Şahin'in kesin ölüm nedeni, Trabzon Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak otopsiden sonra belli olacak.

Suşehri'ne bağlı Beydeğirmeni Köyü'nde çiftçilik yapan 2 çocuk sahibi Turgay Sururi Şahin, yakınında oturan babası Arif Şahin'i ziyarete gittikten sonra dün saat 24.00 sıralarında eşi Aysun Şahin ile birlikte evine döndü. Turgay Sururi Şahin içeri girdikten 5 dakika sonra aniden düşerek yere yığıldı. Paniğe kapılan ve eşini kendine getirtmeye çalışan Aysun Şahin, köydeki yakınlarına durumu haber vererek yardım istedi. Eve gelen babası Arif Şahin, komşularının yardımıyla oğlunu Suşehri Devlet Hastanesi'ne götürdü. Burada yapılan incelemede Turgay Sururi Şahin'in hastaneye gelmeden önce yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yapılan ilk incelemede kalp krizi geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için ceset Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Şahin'in 3 yaşında Hamza ve 5 yaşında Ozan Arif isimli iki çocuğu olduğu, olay sırasında iki çocuğun dedelerinin evinde uyudukları belirlendi. - Sivas/ Suşehri

Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü

Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü

Misafirlikten Geldi Evinde Fenalaşıp Öldü

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title