Maldonado'da Şok Gelişme

Appiah Sorunu Çözülemediği İçin Ara Trasferin Bitimine Bir Hafta Kalmasına Rağmen Kadroya Katılamayan Maldonado'ya Palmeiras'ın Talip Olduğu Belirtildi.

Maldonado'da Şok Gelişme

Appiah sorunu çözülemediği için ara trasferin bitimine bir hafta kalmasına rağmen kadroya katılamayan Maldonado'ya Palmeiras'ın talip olduğu belirtildi.

1 Şubat akşamı bitiyor

Sezonu kapatan Appiah’ın sözleşmesini dondurup, onun yerine Şilili Maldonado’yu almak isteyen ancak Ganalı oyuncunun ayak diremesi sonucu bu transferi bitiremeyen Fenerbahçe’nin önünde sadece bir hafta zaman kaldı. Ara transfer 1 Şubat günü saat 17:00’de sona ereceği için, yöneticilerin bu bir haftalık süre içinde Appiah sorununu çözüp, Maldonado’ya resmi sözleşme yapması gerekiyor.

Palmeiras’la görüşüyor

Fanatik gazetesinin haberine göre, Şilili oyuncuya, Brezilya’nın ünlü kulüplerinden Palmeiras’ın talip olduğu kaydedildi. Maldonado’nın bonservis haklarını elinde bulunduran menacer Juan Figger’in, Palmeiras kulübüyle görüşmelere başladığı ileri sürüldü. Brezilya basınında çıkan haberlerde, Palmeiras’ın hocası Luxemburgo ile Maldonado’nun dostluğu nedeniyle transferin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğu yazıldı.