İstanbul: Kadıköy'de Kumarhane Baskını

İstanbul: Kadıköy'de Kumarhane Baskını

Kadıköy'de Yılbaşı Gecesi İçin Hazırlandığı İleri Sürülen Bir Kumarhaneye Baskın Düzenlendi. Henüz Faaliyette Olmadığı Anlaşılan Kumarhanede Rulet Masası ile Çok Sayıda Oyun Kağıdı Ele Geçirildi.

İstanbul: Kadıköy'de Kumarhane Baskını

Kadıköy'de yılbaşı gecesi için hazırlandığı ileri sürülen bir kumarhaneye baskın düzenlendi. Henüz faaliyette olmadığı anlaşılan kumarhanede rulet masası ile çok sayıda oyun kağıdı ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Erenköy'de yılbaşı gecesi için yeni bir kumarhanenin kurulduğuna dair bilgi alan Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir soruşturma başlattı. Ar Plaza adlı iş merkezine düzenlenen operasyonda, rulet masası, iskambil kağıtları ve çok sayıda çeşitli oyun fişi ele geçirildi. Kurulma aşamasında olduğu için içeride kimsenin bulunmadığı operasyonda işyeri sahibinin yakalanması için soruşturma başlatıldı. Ele geçirilen kumar malzemeleriyse İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Kısa bir süre önce kiralandığı tespit edilen iş merkezinin yılbaşı gecesinde kumar oynatılması amacıyla kurulduğu ileri sürüldü. Polis kimliği tespit edilen bir kişinin olayla ilgili arandığını bildirdi.

Kaynak: İHA