Eşini Öldürdü, Sevgilisine Asit Attı! Bulmaca Gibi Aşk Cinayetini, Etli Çorba Çözdü

Eşini Öldürdü, Sevgilisine Asit Attı! Bulmaca Gibi Aşk Cinayetini, Etli Çorba Çözdü

Hindistan'da sevgilisiyle bir olup kocasını öldüren kadın, onun yerine geçmesi için sevgilisinin suratına asit atarak tanınmayacak hale getirdi. Ölen adamın ailesi, adamın et yememesinden şüphelenip polise haber verdi.

Times of India gazetesinin haberine göre, Haydarabad şehrinde 27 yaşındaki M. Svati ile sevgilisi Rajesh, Svati'nin kocası Reddy'e uykusunda narkoz verdikten sonra öldürdü ve cesedini ormanlık alana attı.

KOCASININ YERİNE GEÇİRMEK İÇİN SEVGİLİSNE ASİT DÖKTÜ

Öldürdüğü kocasının yerine sevgilisini geçirmeyi düşünen Svati, erkek arkadaşı Rajesh'in yüzüne asit dökerek tanınmaz hale getirdi. Daha sonra akrabalarını arayan kadın, kimliği belirsiz bir kişinin evlerine girdiğini ve kocasının yüzüne asit döktüğünü söyledi. Yüzü yanan sevgili, öldürdüğü adamın akrabaları tarafından hastaneye kaldırıldı.

ETLİ ÇORBAYI REDDEDİNCE YAKAYI ELE VERDİ

Rajesh, hastanede sunulan etli çorbayı vejetaryen olduğu için reddetti. Bu durum, oğullarının yüzünün yandığını düşünen Reddy'nin akrabalarının dikkatini çekti. Reddy'nin et yediğini bilen aile, durumdan şüphelenerek polise başvurdu. Polis, başvurunun ardından Rajesh'in parmak izinin Reddy ile uyuşmadığını tespit etti.

AŞIKLAR GÖZALTINA ALINDI

Olayın ortaya çıkmasından sonra Svati ve sevgilisi, Sıdhakar Reddy'i öldürmek suçlamasıyla gözaltına aldı.